Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

A hoci Trubanove nezmyselné výkriky sú cielené práve na intelekt a naivitu mladých, nemali by sme podceniť najmä skutočnosť, že politik, ktorý otvorene prehlási, že chce segregovať skupinu občanov na základe ich veku, nie je vysporiadaný zo základnými hodnotami ľudskej spoločnosti, v ktorej žije a pôsobí.

Aj militantné organizácie, ako Globsec prispievajú k hodnotovému chaosu v našej spoločnosti.

Aké hodnoty zdieľajú USA so Slovenskom? Tie naše, euroatlantické, ktoré reprezentuje jednotná línia Washingtonu vo vzťahu k ostatným častiam sveta? Čiže malo by ísť o tieto: sankcie voči Rusku, pokračovanie americkej okupácie Nemecka, pribúdanie amerických základní po celej Európe a čím bližšie k ruským hraniciam, okupácia časti sýrskeho územia napriek protestom legitímnej vlády, organizovanie farebných revolúcií vo všetkých častiach sveta, dolárové otroctvo zelených virtuálnych papierikov, schvaľovanie bombardovania Srbska, schvaľovanie rozbitia Iraku, Líbye … to sú tie naše zdieľané hodnoty?

Akú hodnotu má život neoliberálov, ak pripustia zabíjať nevinných a bezbranných?

Alebo napríklad Wolfowitzova doktrína, základ americkej zahraničnej politiky? Tá hovorí, že ”prvým cieľom zahraničnej politiky USA je zabrániť znovuzrodeniu nového rivala, a to buď na území bývalého Sovietskeho zväzu, alebo kdekoľvek inde”. Alebo ďalšia zo základných doktrín USA, ktorá platí už takmer dvesto rokov, Monroeova. Tá zase hovorí, že západná pologuľa (t. j. celý americký kontinent) sa pokladá za výlučnú sféru vplyvu USA a každý pokus o jej ovplyvňovanie európskou alebo inou krajinou budú USA pokladať za ohrozenie vlastného mieru a bezpečnosti. Toto sú tie hodnoty, ktoré zdieľame?

Beblavý a jeho tortoví bezprízorní spolubojovníci nemajú rešpekt k vlastnej štátnosti. Odhalili svoju hodnotovú vyprázdnenosť a pomýlené predstavy o demokracii.

Chaos v hodnotách vlastného žitia

Demokratický systém vyslovene vytvára tlak na presadenie sa hodnôt, ktoré sú spojené len s hodnotou peňazí a zisku

Európania budú stíhaní za to, že sú neeurópski, ale tí, čo prídu do Európy a odmietajú sa prispôsobiť jej zákonom, kultúrnym a civilizačným hodnotám, tak tí sú v poriadku

Hlina sa obklopuje ľuďmi, ktorí nemajú s kresťanskými hodnotami ani okrajovo nič spoločné, tak ako on sám.

Hlina zradil všetky kresťanské hodnoty, zahodil svoju masku a ukázal sa ako priaznivec liberálneho moru.

JUDr. Klemanič pripravil odsudzujúci rozsudok koncom roku 2019 za protihodnotu niekoľko stotisíc eur a prísľub pozície predsedu Najvyššieho súdu Slovenskej republiky.

Kaviarenský divák freneticky kýve hlávkou - áno, presne, európske hodnoty! Západ! Nemecko! USA! Naši spasitelia!

Kresťanské hodnoty sú nezlučiteľné s hodnotami bojového ateizmu, neomarxizmu, nacizmu a komunizmu

Kresťanské hodnoty sú nezlučiteľné s hodnotami genderizmu, biharioizmu a ekoterorizmu

Kresťanské hodnoty sú nezlučiteľné s hodnotami neoliberálneho fašizmu, islamofašizmu a sionofašizmu

Kresťanské hodnoty sú nezlučiteľné s hodnotami radikálneho feminizmu, feminacizmu a LGBTI terorizmu

Len moc a prachy, nič iné pre Kisku nemá cenu. Žiadna morálka, žiaden súcit, žiadne hodnoty.

Liberalizmus začína zosmiešňovaním tradičných hodnôt a predstavuje ich ako hodnoty zastaralé

Liberáli krok za krokom presadzujú v spoločnosti úchylné hodnoty

Liberáli sa snažia salámovou metódou rozbiť tradičné, normálne morálne hodnoty slovenskej spoločnosti a z úchyliek a sexuálnych porúch sa snažia slovníkom humanistov a tolerantných ľudí urobiť spoločenské normy

Liberálkovia ti povedia, že vlastne všetky hodnoty sú sociálny konštrukt, tak sa na ne vykašli.

Liberálna demokracia nie je skutočná demokracia, je to vláda súčasných lavicových liberálov, leiberálnych fašistov a globalizátorov, ktorí túžbu po moci skrývajú za takzvané hodnoty.

Liberálne hodnoty sú dnes prázdnoty

Liberálny narcis Havran, guru “nadradenosti“ bratislavskej kaviarne nad zvyškom Slovenska sa najnovšie na svojej stránke v denníku SME vyrovnáva s faktom, že existujú ľudia, takzvaná “normálna väčšina“, ktorí majú v zásade iné hodnotové videnie sveta

Mládež združená v rôznych satanských cirkvách sa dáva zvábiť na rebéliu voči autoritám a na pocit absolútnej slobody. Podporuje LGBTI a ďalšie neoliberálne “hodnoty“.

Médiá sú bahno, ktoré všetky tieto nemorálne hodnoty podsúvajú.

Najstarší ideologický trik liberálov: ak vyznávate akúkoľvek hodnotu okrem “slobody“ a “demokracie“, tak ste vlastne extrémista.

Najstarší ideologický trik liberálov: ak vyznávate akúkoľvek hodnotu okrem slobody a demokracie, tak ste vlastne extrémista.

Nedemokratické opozičné zoskupenie siedmich individualít hodnotovo a ideovo od seba na míle vzdialených, ktorých spája len chuť po moci, nesmie predstavovať alternatívu pre Slovensko

Nemali by sme dovoliť, aby nás reprezentovali ľudia typu Kiska a Čaputová, s ktorými nezdieľame rovnaké hodnoty

Otázkou je, či si ultraliberálne zmeny a zvrátenú ideológiu LGBTI prajú aj Slováci, alebo si ctia tradičné hodnoty.

Pietruchová uvedom si, že príde deň zúčtovania pre tých, ktorí ničia hodnoty manželstva, rodiny a rodičovstva

Pointa liberálnej demagógie je vytvoriť ilúziu, že všetky hodnoty, ktoré nevyznáva liberalizmus, zákonite vedú k extrému.

Pracujúcim ľuďom záleží nielen na hodnotách socializmu, ale sú aj vlastenci a odmietajú individualistické hodnoty liberálov.

Pre liberálnych politikov sú program a hodnoty nič a nenávisť voči človeku je všetko

SaS - oni nemajú princípy, oni nemajú hodnoty, oni neveria ničomu. Len v seba. Lebo sú to bezpohlavní egomaniaci.

Sloboda len pre mainstreamové pseudoeurópske hodnoty

Slovensko potrebuje Kiskove skúsenosti, prehľad a morálne hodnoty, pretože demokracia na Slovensku je ohrozená

Slovenská politika sa hodnotovo vyprázdňuje

Slovenskí liberáli si možno neuvedomujú, ale sú na veľmi tenkom ľade a svojimi postojmi majú bližšie k Mussolinimu než k liberálnym hodnotám

Slováci držia palce každému, kto šíri hodnoty mieru, vlastenectva a pamiatky víťazstva nad fašizmom

Smatanovi ani Benčíkovi neprekáža, že Ukrajina je už viac rokov skutočným rajom pre neonacistické skupiny, veď to sú tie slušné európske hodnoty

Sociálny konštrukt nie je hodnotovo neutrálny.

To čo pácha slniečkarsky prokurátor Honz, to je niečo také nehorázne. Je najvyšší čas prehodnotiť celé pôsobenie NAKA, špeciálnej prokuratúry a hlavne protiextrémistickej legislatívy.

Toto sú tí perverzáci čo sa schovávajú za európske hodnoty

V dnešnej dobe, kedy práve žiaci na školách sú v hľadáčiku liberálov a rôznych sexuálnych extrémistov, politická strana, ktorá si hovorí “kresťanská“, postaví do strany ako experta človeka, ktorý nie je hodnotovo ukotvený.

V médiách sa objavila správa, že predseda Progresívneho Slovenska Truban svoju IT firmu predal za vyše 10 miliónov, pričom jej trhová hodnota sa vraj odhadovala na nejaké 4 milióny

V rokoch 1998 – 2006 sa masívne realizoval výpredaj zlatých sliepok zahraničným firmám, čo možno hodnotiť ako okradnutie slovenského štátu a národa

V ľudskom živote však sloboda slova a odpor k diktatúre patria k najvyšším hodnotám.

Víťazstvo prezidentskej kandidátky reprezentujúcej hodnoty, ktoré sú väčšine obyvateľov Slovenska cudzie

Všeľudské hodnoty

Za liberálnymi pseudohodnotami sa skrýva tyrania voči slobodne zmýšľajúcim ľuďom

Zdanlivou výhodou paktovania so Satanom pre mocibažných je protipól jeho hodnotovej sústavy. Nielenže nežiada od svojich stúpencov morálnu čistotu v srdci a v mysli, ale naopa, legitimzuje ich márnivosť, závisť, egoizmus, zlomyseľnosť, podlosť, pudy a vášne ako nástroje vhodné na dosahovanie akýchkoľvek zámerov.

Zdravie tela nie je absolútnou hodnotou. Musí sa dať prednosť poslušnosti Božiemu zákonu a večnej spáse duší. Vakcíny pochádzajúce z buniek kruto zavraždených nenarodených detí majú zjavne apokalyptický charakter a možno môžu predznamenať znamenie šelmy. (pozri Zjv 13,16)

Západ reční o ľudských právach, demokracii a liberalizme, ale praktizovať tieto hodnoty nevie.

Západ sem pretláča zvrátené hodnoty.

Čaputovej narastajúci populizmus, extrémizmus a nezodpovedná rétorika rozdeľuje spoločnosť a útočí na hodnoty a pravidlá.

Čaputovej sa páči atmosféra promiskuity, hašišu a alkoholu. Toto je jej svet, jej hodnoty!

Žumpoidní herci varujú pred extrémizmom a bagatelizujú názory o diktáte z Bruselu a zvrátených hodnotách zo Západu

Zločin z nenávisti