Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

Agresia USA, zločiny a vyvražďovanie národov

Agresor z roku 2020 patrí pred Medzinárodný súdny dvor. Zaslúži si exemplárny trest. A teroristický útok USA musí byť tvrdo odsúdený.

Ak budete rozprávať o rodine alebo národe, pohneváte si pána Demeša!

Ak niekto rád poučuje celé ľudstvo, národy a štáty o dobre, ľudskosti a pochopení, mal by to uplatňovať minimálne vo svojom malom vesmíre, ktorým je vlastná rodina a príbuzní.

Ak povieš slovo “Slovania“, tak si vlastne nacionalista, fašista a militaristický blázon, čo nechápe, že národy sú prežitok a my všetci sme homo economicus, milujeme kapitalizmus a nemáme iné záujmy ako obchodovať.

Ak Čaputová vie o škodlivosti LGBTI ideológie a podporuje ju v Istanbulskom dohovore, pácha genocídu, velezradu a vlastizradu na slovenskom národe.

Ako môže človek veriť parlamentu, ktorého členov volil niekto iný, ako môže národný parlament bez reptania prijímať a implementovať zákony a nariadenia, o ktorých rozhodli iní poslanci, či dokonca komisia úradníkov?

Americkí mopslíci si môžu brechať, koľko len chcú, Slovensko nie je západná kolónia, ale sebavedomý a suverénny štát, ktorý si chráni svoje národné záujmy

Američania jednostranne vypovedajú existujúce zmluvy, porušujú medzinárodné právo a odhodili bokom všetky demokratické princípy

Američania si po roku 1991 zvykli žiť nad pomery a zvykli si, že pomocou USD môžu parazitovať na medzinárodnom obchode, vyciciavať celý svet a žiť na úkor druhých

Banditizmus na vlastnom národe

Bán spolu s Hríbom a Šimečkom sa podieľali na zločinoch proti srbskému národu

Celý “demokratický“ systém neustále, aj keď nechce, učí celý národ k stupňovaniu agresivity a klamstva

Chudobnejšie národy sa nikdy nebudú mať šancu rozvinúť, ak tí najlepší odídu.

Dehonestovať národné štáty a národné kultúry je cieľ pomäteného učiteľa Smatanu, už len za jeho statusy by ho mala riešiť NAKA

Dejiny a ľudská spoločnosť sa obrátili proti židovskej pýche a ich predstavám o vyvolenom národe, ale oni si do dnešného dňa nevedia uvedomiť, že privilégium židovského národa ako vyvoleného padlo a že ukrižovali vlastného Mesiáša

Denník N - ukážkový príklad slovakofóbie, obyčajná chorobná nenávisť voči vlastnému národu

Eurokorupčné zdroje sa sústreďujú na likvidáciu národov, ich suverenít a ich štátností.

Európska únia je neoliberálny projekt pre kapitál a nie pre ľudí. Európska únia zrádza záujmy národov, nad ktorými si osobuje vládu.

Európske inštitúcie neslúžia ľuďom, globálne siete v Sorosovom štýle chcú brať národné právomoci.

EÚ je potrebné reformovať tak, aby sa zvýšila váha národných štátov

EÚ je v rukách neoliberálov a slniečok. Ale nesmieme byť ticho. Hlas Slovenska musí na medzinárodných fórach zaznievať a otvárať oči.

Ešte sme nevyhodili Istanbulský dohovor a už máme na stole novú salámovú metódu presadzovania gender ideológie, ako inak zas cez ďalší dohovor o násilí a obťažovaní, tentoraz z Medzinárodnej organizácie práce.

Ešteže je slovenský národ stále viac a viac imúnny voči liberálnym hlúpostiam

Fanúšik Čaputovej, Sorosa a slušného Slovenska by chcel strieľať národne orientovaných ľudí.

Genderizmus zabíja náš národ, zabíja Európu

Genderizmus zabíja náš národ, zabíja Európu a zabíja celý svet

Genderizmus zabíja náš národ, zabíja Európu a zabíja celý svet

Genocída národne cítiacich občanov je liberálmi preferovaná

Havel asistoval pri rozpredaji národného majetku do zahraničia

Havloidná súdružka, ktorá si žije spokojný život z tučných honorárov, bude tomuto národu vyčítať, že sa bojíme sami seba a bude nám tárať o vesmírnych jašteroch

Hitler zneužil myšlienku lásky k národu a dohnal Nemcov k vojne a masovému vraždeniu. Znamená to, že pôjdeme teraz stíhať každého, kto povie, že má rád svoj národ, lebo chceme už v prvopočiatku zabrániť tomu, aby to neskončilo nacizmom?

Hlina v priamom prenose celému národu ukázal svoje nízke IQ.

Hnutie Sme rodina síce nesplnilo vôbec nič z toho, čo pred voľbami sľubovalo, ale jeho unikátna ľavopravá liberálnekonzervatívna národneglobalistická orientácia naozaj fascinuje schopnosťou byť v spolku s každým od Le Penovej až po Petra Osuského.

Hodnoty národa, komunity, sociálnej spravodlivosti či štátu v dejinách viedli tak k prosperite, ako aj úpadku, tak k pokroku, ako aj k dekadencii.

Hrať sa na spasiteľa národa a urážať iný názor, aj názor odborníkov, pán premiér, môže to mať pre Vás veľmi nepríjemnú trestnoprávnu dohru po derniére.

Istambulský dohovor je najnebezpečnejšia infekcia ľudstva. Keď mor rozniesli potkany, tak genderizmus rozširujú LGBTI potkany, ktorí nakoniec vyhubia celé národy.

Je čas na nové národné povstanie. Proti novým fašistom, proti novým extrémistom - proti neoliberálom.

Jednota a spolupráca pronárodných kresťanských síl je kľúčová v historických momentoch a výzvach.

Kaviarenské liberálne uchá tu terorizujú národ za kritiku Rómov. Vytvorili si štát v štáte a rozpútali liberálny teror.

Každý národ má právo utvárať si život podľa vlastných obyčajov a budovať si vlastnú budúcnosť a starať sa o primerané vzdelanie mladších generácií.

Každý ľud sa chce stať národom.

Keď dnes prokurátor Honz hovoril o tom, že niektoré výroky “rozoštvávajú slovenský národ“, tak potom by mal obviniť v prvom rade seba, lebo asi nikto tak nerozoštval slovenský národ ako práve on svojim prenasledovaním politikov za iné názory.

Keď miluješ Ameriku a liberalizmus, budú ťa vynášať do nebies. Ak ich kritizuješ, si nepriateľ národa. Z toho dvojakého metra sa až krúti hlava.

Kiska a Čaputová svojimi útokmi proti Číne vážne poškodili národný záujem Slovenskej republiky - dnes sa to ukazuje v priamom prenose.

Kiska na medzinárodnej úrovni pokračuje v rétorike o štáte, v ktorom vládne mafia

Kiska v pozícii prezidenta SR napĺňal národné záujmy USA tak, že loboval za väčšie zbrojenie, šíril zlostnú rusofóbiu, robil propagandu NATO a americkým vojnám a hlučne podporoval ukrajinských banderovcov.

Klasický západný šovinizmus. Žiaden rešpekt k iným kultúram a iným národom.

Konečným cieľom eurofanatikov je zrušiť národné štáty.

Kto sú naši bratia liberáli? Nezodpovední ľudia, ktorí berú bomby do ruky. Aké bomby? Tie, ktoré zabíjajú náš národ (potraty, eutanázie, gender ideológia, LGBTI, drogy, cenzúra).

Kým jedna tradícia ľavice chápe demokraciu ako službu ľudu (národný záujem), druhá chápe demokraciu ako procedurálnu záležitosť (dodržiavať ústavné mechanizmy)

LGBTI ideológia je morálnou genocídou národa.

Lajčák je vzor diplomatikého pokrytectva a prisluhovanie komukoľvek len nie svojmu národu.

Len fanatik môže brániť spojenectvo so štátom, ktorý sa správa ako terorista, vraždí predstaviteľov iných štátov, vyhráža sa zničením kultúrnych pamiatok, porušuje medzinárodné právo a všade rozsieva vojny, skazu a chaos.

Len preto, aby zo seba urobila hrdinku pred bratislavskou kaviarňou a ožratými deckami na Pohode, Čaputová vážne poškodila naše národné záujmy

Liberalizmus je len ideologickým pozlátkom ťažkotonážneho kapitalizmu, ktorý ničí ľudí, národy, prírodu

Liberál však nevidí utrpenie národov, on vidí iba ľudské práva tých šikovnejších a talentovanejších príslušníkov vyšších stredných tried. A preto tára o migrácii, multikulturalizme a voľnom obchode.

Liberáli sa správajú fašistickejšie ako ktokoľvek iný. Prenasledujú ľudí za iný názor, šíria nenávisť, kopú do Slovenska a vlastný národ nazývajú “čvargou“.

Liberáli si národnú radu poplietli s brlohom pre feťákov.

Liberáli, prostredníctvom svojich médií, skúšajú koľko zvrátenosti tento národ ešte znesie

Liberálna banda, ktorá sa nevie postaviť za svoj národ, za našich pracujúcuch ľudí.

Liberálna demokracia je zákerný systém, ktorý okráda a likviduje národy a štáty.

Liberálni fašisti to nemôžu robiť iba pre peniaze, musia mať dostatočnú dávku nenávisti voči vlastnému národu

Liberálny fašisti šíria etnickú nenávisť, národnostnú nenávaisť.

Mali by sme ako národ vyhlásiť absolútny bojkot obhajcov pedofilov zo SMEčka!

Matovič a Sulík sa v čase, kedy sa národ potrebuje spojiť v boji proti koronavírusu, rozhodli vyhlásiť totálnu vojnu opozícii.

Matovič a všetci okolo neho sú najväčšia spodina nášho národa, mentálny trus.

Matovič by chcel vládu národnej zúrivosti

Matovič odrazu pochopil, že na poslanecký plat je naviazaných kopa príjmov v celom národnom hospodárstve a on vlastne celý čas klamal celý národ. Ako to teraz ututlať?

Matovič s Kollárom tárali o zmierení a národnej jednote. Keby boli mentálne retardovaní, nešliapali by si po jazyku viac.

Matovič, Sulík, Remišová a Kollár zhodnoťte vlastné schopnosti a nezahrávajte sa s osudom národa.

Matovičovci slúžia nadnárodnému kapitálu a Slovákov chcú nechať zotročiť.

Medzinárodne koordinované mimovládne organizácie bojujú proti pôvodnej myšlienke demokracie už len tým, že jej vnucujú svoj ideologický prívlastok “liberálna“ demokracia.

Medzinárodné právo je pre USA zdrap papiera - správajú sa ako mafiánsky gang.

Medzinárodný deň boja proti heterofóbii.

Medzinárodný deň proti neoliberálnemu obchodu so ženami a deťmi.

Medzinárodný deň transgenderových kreatúr

Musíme chrániť národnú suverenitu a rešpektovať kultúrne rozdiely medzi nami

Musíme stáť na strane medzinárodného práva, na strane národnej suverenity.

Musíme to zastaviť a rovnako ako liberálne strany aj tie pronárodné sa musia zjednotiť. Je čas odhodiť staré nezhody, pozerať do budúcnosti a nájsť silu pre vytvorenie národného zoskúpenia strán.

Musíme žiadať spravodlivosť pre utláčané národy, napríklad Palestínčanov

Na Slovensku bol pred ľuďmi unesený štát. Toľko porušovania zákonov a ústavy ako sa deje pri tejto akcii, sa v medzinárodnom meradle nevidí.

Na Slovensku je liberálno-fašistický tlak znásobený tým, že všetky médiá hlavného prúdu, rovnako ako drvivú väčšinu mimovládok, vlastnia finančné skupiny a biznismeni, v ktorých prirodzenom záujme je likvidácia ekonomickej ľavice a národnej identity

Na oltár zisku sa klame, kradne, podvádza a keď treba obetovať nejaký národ, dôjde aj na to.

Na strane ľudí sú všetci - odborníci, lekári, virológovia. Proti ľuďom stojí jeden šialenec, ktorý uveril sám v seba a chce zotročiť národ.

Nacizmus je protikladom nacionalizmu, čiže vlastenectva, čiže oslavy a úcty k národnej štátnosti. Tejto modle slúži najväčšia systémová korupcia v histórii ľudstva – eurofondy. Túto treba vykoreniť a zastaviť všetkými prostriedkami. V záujme a v mene návratu slobody pre ľudí a pre štáty.

Nad emocionálnou úrovňou ľudového sa nachádza národ, patriaci celkom do sféry vedome uchopenej a vnímanej kultúry.

Nad etnicko-kultúrnym významom národa sa napokon vypína vlasť, ktorú treba chápať nie ako súbor povinností, ale skôr ako súbor práv na jej ochranu a obranu, a to aj za cenu majetku a vlastného života.

Nadnárodné korporácie sú vrcholom priamej demokracie, úplne Atény 2.0.

Najviac vojnychtivé sú tie národy, ktoré vojnu na vlastnom území nezažili

Najväčšou hrozbou pre národné sebaurčenie je sieť, podporujúca globálnu a otvorenú spoločnosť a snažiaca sa zrušiť národné rámce.

Nateraz slovenský národ prehral, ale nič netrvá večne a aj tento americký klin vrazený do stredu Európy má ohraničený mandát, ktorý je v histórii prezidentských volieb najslabší

Načo je nám národný štát, keď máme geniálnu Európsku úniu? Z Európskej únie sa robí božstvo.

Naď napĺňal americké národné záujmy tým, že roky propagoval NATO a americké vojny, loboval za zbrojársky biznis a s najväčšou pravdepodobnosťou vyzvedal a vynášal utajované skutočnosti.

Naším cieľom by mal byť dôraz na ochranu malých podnikateľov pred mamutími nadnárodnými korporáciami

Neasistujeme Američanom v ich prevrate vo Venezuele, neuznali sme Guaida a voláme po dodržiavaní medzinárodného práva

Nech Čaputová odčiní všetko to zlo, ktoré svojím opľúvaním Číny spáchala na slovenskom národe.

Nechceme žiť v tejto tyranii, ktorú tu za niekoľko mesiacov vo vláde vytvoril duševne zmrzačený podnikateľ, ktorý sa k národu správa, ako keby boli jeho otroci niekde v fabrike na pokraji slamu a on, nabubralý arogantný oligarcha, ich ide naučiť, čo je život.

Nedá sa vyplakávať o medzinárodnom práve v prípade jedných a mávnuť rukou v prípade druhých.

Nenávisť k vlástnému národu môže byť (Soltész, Šimečka, Havran)

Neoliberáli zradcovsky pošliapavajú národno-štátne záujmy.

Nepotrebujeme Brusel, nepotrebujeme nadnárodné inštitúcie

Nesprávne podoby globalizácie, ktoré chcú potrieť kultúrnu identitu jednotlivých národov

Nicholsonová, o ktorej dodnes existujú pochybnosti, či má vôbec maturitu znovu predviedla svoje právne bezvedomie, keď symbol Červenej armády považuje za prejav extrémizmu - nebyť Červenej armády, tak by Nicholsonová neexistovala, lebo by ju, podobne ako celý slovanský národ, splynovali nemeckí nacisti.

Nie je antisemitizmus povedať, že Osvienčim oslobodila Červená armáda a že ruský národ si vytrpel vo vojne najviac. Ani to, že prvých v Osvienčime splynovali práve vojakov ZSSR.

Nie je antisemitizmus, ak citujete Ľudovíta Štúra a je chrapúnstvo kydať na najvýznamnejšie osobnosti našich národných dejín kvôli dobovým výrokom.

Nie je antisemitizmus, ak poviete, že Izrael porušuje medzinárodné právo a anektoval sýrske Golanske výšiny.

Nikdy nesmieme zabudnúť, že fašizmus je šialená ideológia, ktorá chcela zlikvidovať a zotročiť nielen židovský a rómsky, ale aj slovanský národ, vrátane Slovákov.

Normálny predseda vlády by siahol na zisky reťazcov a prerozdelil ich tým, ktorí to potrebujú. Ale to by Matovič nesmel slúžiť nadnárodnému kapitálu a bankám.

Nový spôsob medzinárodnej politiky by mal byť založený na rešpektovaní záujmov iných krajín a suverenity iných národov

Národ, ktorý nie je schopný ochrániť svoje nevinné deti si nezaslúži byť národom!

O likvidáciu národa sa naši “liberáli“ snažia stále

Odkážme všetkým moralizujúcim slniečkam - nie, slovenský národ nemôže za vaše komplexy

Okrem dešpektu k významnému symbolu moderného národa pán poslanec Beblavý a jeho tortoví spolubojovníci tiež odhalili svoje pomýlené predstavy o demokracii. Ukazujú, že je to iba demokracia pre nich.

Palestínsky národ si toho vytrpel už dosť a stále trpí pod židovskou okupáciou. Židovskí Mengeleovia si na ňom neustále testujú účinnosť svojich zbraní a svoje obete pokusov zadržiavajú v koncentračnom tábore s názvom Gaza

Pedofíliu Svetová zdravotnícka organizácia stále považuje za chorobu, v Medzinárodnej klasifikácii chorôb je zaradená k duševným poruchám a poruchám správania

Po vyhratých prezidentských voľbách Zuzany Čaputovej, istý liberálny fanúšik Zomri a gymnazista Emil Hodál, posilnený touto výhrou demonštratívne v skupine svojich oponentov vyzýval na vraždenie pronárodne a konzervatívne cítiacich ľudí.

Podpora masovej migrácie predstavuje zásadný útok na národné štáty, ktoré sú prekážkou progresivistického internacionalizmu a globalizmu, feminizmus a podpora homosexuálnych sobášov majú oslabiť a rozložiť rodinu, ako základnú spoločenskú jednotku, a transgenderová ideológia má za cieľ zmeniť základnú ľudskú identitu tak, ako na nej svet doteraz stál.

Podľa potratárky Pietruchovej Národný pochod za život je podujatie, ktoré ide proti ľudským právam žien

Podľa výrokov, ktoré Šeliga uviedol na tlačovom brífingu, keď vystupoval sťaby hovorca celého národa a celej spoločnosti, pravdepodobne javí aj známky pomätenia zmyslov, čo ho ale neospravedlňuje z nesenia zodpovednosti za svoje výroky a útoky na demokraciu.

Potrebuje národ poznať svoju históriu na to, aby mohol byť národom? Niekto môže povedať, že história je aj tak vždy ovplyvnená nejakými interpretáciami, ako sa aj hovorí, dejiny píšu víťazi.

Poučme sa z histórie. Fašizmus a nacizmus v 20. a 30.rokoch splodila kapitalistická nenažranosť, liberálny odpor k chudobným ľuďom a arogancia západných národov. To boli tri hlavné príčiny vzniku fašizmu. A tieto tri príčiny sú tu zase.

Predstavy sociálnych inžinierov, že všetky európske národy hodíme do jedného kotla a uvaríme akýsi univerzálny európsky národ, je absurdná a popiera celý doterajší civilizačný a kultúrny vývoj v Európe

Prestaňme s tou nenávisťou voči ruskému národu. Nech sa konečne tie hlúpe liberálne decká zmieria s tým, že nás oslobodila Červená armáda.

Pretože taká je logika liberálnej globalizácie - bohaté národy prosperujú, chudobné národy upadajú. Kvôli individualistickej a darvinistickej perspektíve liberalizmu.

Prezident má zjednocovať národ, bútorova bábka robí opak

Prezidentka Zuzana Čaputová v rozhodujúcej chvíli našej novodobej histórie zlyhala a obrátila sa chrbtom slovenskému národu. Nie je to prekvapenie, ale aj tak je to voči ľuďom neuveriteľne surové.

Prežívame jednu z najhorších genocíd, aké človek pozná. Milióny miliónov detí po celom svete sú vraždené v lone svojej matky a deň čo deň táto skrytá genocída pokračuje v potratovom priemysle, biomedicínskom výskume, fetálnej technológii a tlaku vlád či medzinárodných organizácií, ktoré podporujú takéto vakcíny, ako jeden z vlastných cieľov.

Progresívne organizovanie prílevu černošských a moslimských nájazdníkov na Slovensko, genocída slovenského národa.

Progresívni liberáli, ktorí sa tvária, že uverili takej kolosálnej sprostosti, akože únik mozgov a migrácia pomáha chudobným národom

Prvé koncentračné tábory historicky nevznikli v nacistickom Nemecku, ale už dávno pred nástupom Hitlera slúžili na útlak domorodých národov.

Prípadne zlodejovi rómskej národnosti k hodinkám odovzdať aj peňaženku a pulóver, lebo inak si rasista a extrém.

Páni z vlády sa pustili do veľmi vysokej hry. Poštvali si proti sebe celý národ, odbornú verejnosť, opozíciu, lekárov a ešte aj časť médií.

Rasová a národná nenávisť liberálne strany pochová

SME a Denníku N nikto nič neodsudzuje. Ticho, úplné ticho. Žiadne volanie po medzinárodnom práve, žiadne volanie po spravodlivosti.

Sionistický a liberálni fašisti, ktorí patologicky nenávidia národ, ktorí nemajú žiadnu vlasť, a keď tak možno za riekou Jordán

Sionizmus spoluvytváral holokaust, obetoval milióny ľudí, kolaboroval s nacizmom, s tichým súhlasom medzinárodného spoločenstva vyvražďoval a vyvražďuje obyvateľstvo palestíny.

Slniečkam už dočista preskakuje. Chcú zatvárať ľudí s iným názorom, chcú likvidovať národ, kriminalizovať našich národných buditeľov a búrať naše dejiny.

Slniečkári sú odpad národa

Sloboda na húlenie trávy je viac ako národ

Slovensko potrebuje silný štát, sociálny štát, národné sebavedomie, suverenitu a mier!

Slovensko sa postupne amerikanizuje a liberáli by najradšej utopili v kokakole celú našu národnú kultúru.

Slovensko sa prepadlo v medzinárodnom rebríčku ochrany pred koronavírusom už o 35 miest. Počas Pellegriniho vlády sme boli na 3. mieste na svete, za Matoviča je to 38. miesto.

Slovenský národ je len vetva českého národa

Sme národ, ktorý má neuveriteľnú duchovnú silu, ľudskosť a odvahu a vyhráme nad terorom aj tentoraz - porazíme liberálnu totalitu.

Spravodlivý štát musí vedieť zobrať tým, čo bohatnú a dať tým, čo chradnú - zobrať nadnárodným reťazcom a dať robotníkom a malým živnostníkom.

Stredná európa vedie odboj proti nadnárodnej paradigme

Sulík s Kiskom zavedú systém korporátneho fašizmu, v ktorom nadnárodný kapitál bude pískať a ľudia budú skákať

Systém potrebuje bytosť bez národa, rasy, tradičnej kultúry aj pohlavia - gender, LGBTI

Takto oni rozmýšľajú o všetkom. Ako typickí totalitári. Ak je liberál presvedčený, že tu treba mať tisíce migrantov, tak ich sem navozí aj proti vôli národa.

Taká je nová globalizačná kultúra. Poprieť všetko, čo je lokálne, národné, tradičné. Všetko, čo má hĺbku a nad čím treba päť minút premýšľať - to treba zahodiť do koša.

To monštrum Kiska, čo ponižuje slovenských občanov, by som nahnal do múzea Osvienčimu, aby videl, kam vedie nenávisť voči iným národom, kam vedie diskriminácia a kam vedie rasová nenávisť

To čo páchajú Američania je neuveriteľne kruté. Vyzvime ich k ľudskosti. Zastavte blokádu! Pomôžte kubánskemu, venezuelskému a nikaragujskému národu! Zastavte umieranie!

To čo robia v súčasnosti Američania na medzinárodnej politickej scéne už nemá nič spoločné s demokraciou

Treba bojovať proti liberálnym fašistom z PS/Spolu a treba ľuďom povedať, že existuje konštruktívna alternatíva, ktorou sú národne a kresťansky orientované strany.

Trh rozhodne. A keď trh povie, že národ je nuda, tak budeme všetci Amerika.

Truban hovorí, ja politiku neznášam a pokladám ju za jednu z najhorších vecí, aká chodí po tejto planéte. Za druhú najhoršiu vec pokladám trápny lokálpatriotizmus a národovectvo

Tuto už končí všetka sranda, ľudia ako Matovič sú extrémisti a ohrozujú národnú bezpečnosť.

Týmto mládencom (Emilom) ukázali ultraliberáli, čo ich výchova, ideológia a nenávisť voči všetkému národnému a tradičnému, spôsobila

Ukazuje sa jedno - opozícia koná proti Slovensku. Proti národnej bezpečnosti. Proti štátu.

Urážať českú vládu, poklonkovať sa NATO, robiť si sebaoslavné koncerty, zneužívať vládnu letku a nakoniec ešte aj obhajovať spolustraníkov a kopať do hrdých priateľských národov ako je Bielorusko, Čaputová je čistá katastrofa

Už by toho národného sebabičovania stačilo. Slovensko by malo byť hrdé na svoje osobnosti.

V Denníku N sedia imbecilovia, ktorí od predsedu eurovýboru očakávajú rektálny alpinizmus k bruselským inštitúciám a zrádzanie záujmov vlastného národa

V posledných rokoch sa vytvorila ilúzia, že každý, kto nie je nadnárodný federalista, je nejakým extrémistom či nacionalistom

V prvom rade sa nemá hlúpo zovšeobecňovať a nadávať na vlastný národ

V prípade odsúdenia novinára a vydavateľa magazínu Zem&Vek Tibora Eliota Rostasa, za citovanie slovenských národných dejateľov, sa novinárska obec za slobodu slova postaviť odmietla.

V rokoch 1998 – 2006 sa masívne realizoval výpredaj zlatých sliepok zahraničným firmám, čo možno hodnotiť ako okradnutie slovenského štátu a národa

Vláda tu nastolila neústavný a protizákonný apartheid a veľká časť národa tomu tlieska. Pod vplyvom umelo vyvolaného strachu sú schopní zapredať slobodu svojho okolia a z nepríčetným úsmevom aj svoju.

Vnucovať iným štátom a národom svoje vlastné štandardy a modely je nesprávne a zlé

Vulgárna opozícia má jediný volebný program, chodiť narúšať slušné mítingy kresťanských národných strán.

Väčšina Slovenského národa nevoli bratislavskú liberálnu prehnitú žumpu

Všetko sa kopírovať nedá, ale jedno áno - dôraz na pracujúceho človeka a národný záujem, odpor ku globalizácii a liberalizácii, odpor k neregulovanej migrácii a odpor k neoliberálom

Zlí sú vraj tí, ktorí upozorňujú na to, že tu niekto vykonal gangsterskú vraždu a porušil všetko, čo je sväté v medzinárodnom práve.

Zrujnované slovenské rodiny sú dôsledkom krízy neoliberálneho, nadnárodného kapitalizmu

Áno, koronavírus je obrovská pliaga. Ale Matovičova neschopnosť je takou istou morovou ranou pre tento národ ako sama pandémia.

Áno, z bývalého mafiána sa stal predseda parlamentu. Je to taká malá národná tragédia.

Úctu si musíme získať rešpektovaním medzinárodného práva, dôslednou ochranou vlastných národných záujmov a politikou tvorby dobrých vzťahov medzi štátmi.

Únia musí slúžiť národným štátom a nie naopak.

Čaputová má plnú hubu Kočnera, ale ju dosadil na miesto presne taký istý týpek ako Kočner, týpek s krvavými prackami čo robí to isté ako Kočner a to dokonca v mezinárodnom meradle.

Čaputová popudí proti sebe národ, rovnako ako Macron

Čaputová, bez národného povedomia, bez úcty k mieru, bez kompetentnosti

Čoraz viac sa dnes chápe, že zrušenie hraníc ničí ľudské spoločenstvo, národ i vlasť.

Ďakujeme ruskému národu, ďakujeme našim slovenským hrdinom, ďakujeme všetkým, ktorí umierali za našu slobodu. Neoliberáli týchto hrdinov nenávidia, nenádia Rusov a Slovákov. Hanba všetkým rusofóbom a americkým pudlíkom!

Ľavica v klasickom chápaní nie je ani liberálna, ani konzervatívna, ale rešpektuje kultúru vlastného národa a snaží sa bojovať za štátne záujmy a sociálne témy

Ľudia ako Milo a podobní paholkovia sú platení, aby likvidovali národné záujmi

Štvrtá priemyselná revolúcia bude likvidovať celé odvetvia, globalizácia robí z celých národov kolónie západných korporácií, hrozí ekologická kríza.

Židia, sionizmus, antisemitizmus – najcitlivejšia téma v politologických, spoločenských a historických úvahách. mimoriadna citlivosť v otvorenej argumentácii a polemizovaní je zapríčinená vyťahovaním paragrafov o hanobení rasy, národa a presvedčenia.

Židovský cintorín zničili deti. Liberáli obvinili z vandalizmu národovcov, tradičnú rodinu a dezinformačné weby.

Židovstvo už v dobe Kristovej stratilo všetky atribúty jediného vyvoleného národa a Božím národom môže byť iba ten, ktorý uzná Kristovo Božstvo

Život je viac ako peniaze a kvôli tomu neotvoríme malé slovenské obchodíky. Má to ale drobný háčik: nadnárodné reťazce sú v pohode otvorené a plné ľudí. Lebo tam o život prísť môžete. Tam už na peniazoch odrazu záleží. Lebo to sú peniaze, ktoré plynú do vačkov zahraničných vlastníkov. A tým treba pomáhať.

Obraz sveta aký si komunistickí liberáli predstavujú