Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

“Liberálna demokracia“ má predovšetkým vytvárať rámec pre stret názorov a ich mierové riešenie.

Ak by na Slovensku vládli liberáli, budú lynčovať, budú lámať ústavu, budú zatvárať za iné názory. Budú terorizovať Slovensko.

Ak je niekto stíhaný za názor, sú to 50.roky a treba veľmi jasne preveriť, kam až siaha politizácia prokuratúry a polície.

Ak liberáli ovládnu štát, budú lynčovať každého, kto má iný názor.

Ak raz niečo úniu zabije, bude to liberalizmus, ktorý nedokáže rešpektovať iný názor

Ak sa budú názory stíhať, je to začiatok konca.

Ak sa máte v demokratickej spoločnosti báť povedať iný názor, aby ste sa nestali predmetom pubertálnej šikany, potom už nehovoríme o demokracii, ale o fašizme

Ak sa nestotožňujete s neoliberálnym pohľadom na svet a ich názormi, ste prisluhovači alebo obete proruskej propagandy.

Ak sa politickými prostriedkami podarí zastaviť súčasný trend liberálneho besnenia a prenasledovania ľudí s iným názorom, potom samozrejme nebude vôbec potrebné riešiť otázky, ako sa chovať pri policajnom výsluchu.

Akademický funkcionár nemôže zneužívať svoju funkciu na šírenie svojich politických názorov.

Americký inžinier Howard Johnson, autor mnohých nových významných a vedeckých a “vedecky pochybných“ vynálezov, majiteľ niekoľkých patentov, jedného dňa zišiel z vedeckej cesty a stal sa disidentom vo svete fyziky. Napriek všetkým názorom o beznádejnosti svojho konania, proti všetkým a proti “zdravému rozumu“ zostrojil motor, ktorý môže pracovať bez napájania zvonka.

Beblavý (gorilie mláďa) vidí ohrozenie demokracie v kritike prokurátorov, čo stíhajú za názor.

Beblavý známy ako gorilie mláďa chce prísne trestať nepohodlné názory.

Benčík je známy bloger, ktorý často lustruje ľudí s nepohodlnými názormi a následne ich nahlasuje ich zamestnávateľom. Dôchodcovi z Ružomberka Benčíkovi preto na internete prischla prezývka “udavač“.

Cenzúra je vo Francúzsku faktom. Ak má niekto iný názor ako väčšina, nesmie hovoriť na verejných miestach. Ak máš iný názor, budeš označený za reakcionára alebo homofóba.

Chcú kriminalizovať iné názory, chcú prenasledovať svojich oponentov. Matovičova totalita prituhuje.

Dezinformátori - rozumej, ľudia s iným ako liberálnym názorom

Diktatúra dovoleného názoru.

Diktatúra jedného neoliberálneho názoru, diktatúra mediálnej prevahy, zneužitie moci

Dnes už nestačí vynucovanie obyčajné politickej korektnosti, voči názorovým odporcom už sú bežne používané rôzne formy represie, osobných postihov a zastrašovania.

Do “krištáľovej noci“ sa zapájajú aj liberálne médiá, ktoré slovne lynčujú ľudí s nepohodlnými názormi. Nedávnou obeťou sa stal napríklad kňaz Marian Kuffa, ktorého prepojili so stranou Mariana Kotlebu a spustili jeho verejnú diskreditáciu.

Dobrovoľne nasilu musíš mať ten istý názor ako Matovič, inak ťa zničia. Nevpustíme ho do nemocnice, necháme ho zomrieť? V mene verejného zdravia? Takto si to predstavuje Matovič?

Extrém je v skutočnosti to, ak niekto nedokáže akceptovať, že sú ľudia s iným názorom.

Extrém sú tí, čo nevedia zniesť iný názor. Extrém sú tí, čo pohŕdajú Slovenskom. Extrém sú tí, čo sa povyšujú nad ľudí. Neoliberáli.

Extrémne liberálna a nenávistná stránka Zomri skrývajúc sa za mentálnu retardáciu jej prevádzkovateľov, útočí na svojich názorových oponentov tým najprimitívnejším spôsobom, prekračujúcim hranice zákona

Fašistom je každý kto nemá ultraľavicové a ultraliberálne názory.

Hanzelová napísala, že o tom Hodálovi je to len konšpiračná teória. O tom Hodálovi, ktorý chce strieľať názorových oponentov.

Hovoriť, že by sa deti nemali rodiť, ak je riziko, že sa narodia hendikepované, presadzovali fašistické a nacistické svetonázory.

Hrať sa na spasiteľa národa a urážať iný názor, aj názor odborníkov, pán premiér, môže to mať pre Vás veľmi nepríjemnú trestnoprávnu dohru po derniére.

Ich heslá každý pozná. Nazývajú sa bojovníkmi za ľudské práva, pritom nemajú problém ničiť a doslova plieniť ľudí s opačným názorom.

Ideológ Penty, pedofil “Michal Havran“ najnovšie ľudí s iným názorom nazýva “päťkári“. Akože sa zle učili, nie sú pedofili ako on

Inkvizítor Honz dnes ukázal, že je neuveriteľne nebezpečný človek, ktorý ohrozuje slobodu slova na Slovensku v mene fiktívnych hrozieb, že sa bude história opakovať, na základe ktorých môže reálne obviniť každý politický svetonázor, pretože ideály sa v praxi v dejinách zneužívali nespočetne veľakrát.

Je amorálne snažiť sa cez médiá pretláčať ľuďom do hláv ten “jediný správny“ ideologický názor, médiá majú popisovať realitu, nie ju tvoriť.

Je ateizmus svetonázorom mieru? Rozhodne nie!

Je skvelé vidieť mladých ľudí, ktorí sa neboja ísť proti prúdu a majú odvahu mať vlastný názor, študovať a nepreberať iba hlúposti z liberálnej tlače.

Je tragické, že nejakí slniečkarski šialenci idú prenasledovať ľudí, ktorí majú iný názor.

Je úplne jedno, aký má kto názor na Istanbulský dohovor, Čaputová je povinná ho vypovedať, lebo inak šliape po ústave.

Jeden názor, budeme tomu hovoriť liberálna demokracia a žiadny iný

Kam až siaha liberálny teror? Nezastavia sa pred ničím. Zavrú nás všetkých, čo máme iný názor.

Kam sme sa to dostali, keď akože liberálne médiá volajú po náhubkoch pre ľudí s iným názorom? Alebo ešte radikálnejšia otázka znie, dá sa proti boľševizmu bojovať boľševickými metódami? Zjavne áno! A je to v poriadku? Zjavne nie!

Kandidáti Smeru nechodia s nenávistnými transparentmi na besedy opozície ani nikomu neželáme, aby názorových oponentov vešali.

Kaviarenskí chlapci na svojej stránke Zomri, vulgárne osočujú každého s iným názorom a toto veľkolepo nazývajú humorom či politickou satirou

Každý liberálny boľševik má právo na názor, nech je akokoľvek hlúpy.

Keď dnes prokurátor Honz hovoril o tom, že niektoré výroky “rozoštvávajú slovenský národ“, tak potom by mal obviniť v prvom rade seba, lebo asi nikto tak nerozoštval slovenský národ ako práve on svojim prenasledovaním politikov za iné názory.

Keď sa už stíhajú politici za názor, liberálny teror sa rozbehol naplno.

Konečné riešenie názorových oponentov

Konšpirácia je všetko čo nezaznieva v mainstreame alebo čo neschválil mainstream, to všetko je konšpirácia a každý kto nemá neoliberálny názor a neslúži systému je nácek

Korporátni novinári nemajú právo, aby presadzovali vlastný politický názor či vlastnú ideológiu

Kriminalizovanie názorov je znakom neslobody, tyranie a totalitnej cenzúry.

Kriminalizovanie názorov je znakom neslobody, tyranie a totalitnej cenzúry.

Ktokoľvek z nás sa môže prepadnúť do chudoby, ktokoľvek z nás sa môže ocitnúť vo väzení, za vyjadrenie svojho názoru alebo nesúhlasu s liberálnou totalitou

Len jedna pravda, jedna ideológia, jeden svetonázor. Liberalizmus!

Leško - oportunista bez názoru

Liberáli sa správajú fašistickejšie ako ktokoľvek iný. Prenasledujú ľudí za iný názor, šíria nenávisť, kopú do Slovenska a vlastný národ nazývajú “čvargou“.

Liberáli všetky svoje názory otrocky preberajú z Denníka N

Liberálna demokratúra nás dostáva na hranu cenzúry vďaka oligarchom, ktorí vnášajú svoje politické názory do svojho biznisu

Liberálne dobro je cenzurovať iný názor

Liberálni fašisti, čo chcú ľudí zatvárať za slobodný názor.

Liberálni udavači a extrémisti ako Soltész a Benčík sú chránený druh a normálni ľudia sú prenasledovaní za názor.

Liberálno-extrémistká stránka Zomri skrývajúca sa za satiru je pritom známa šírením nenávisti, zosmiešňovaním, dehumanizáciou a útočením na svojich politických oponentov tým najprimitívnejším spôsobom. Celá stránka je postavená na primitívnom hejtovaní a budovaní nenávisti k názorovým a politickým oponentom.

Lucinka nám povie svoj názoríček o všetkom a o každom. Má predsa maturitku z Metodky.

Líder progresívcov Truban mal v minulosti totalitné názory, právo voliť by nemali mať všetci, dnes je z neho najväčší liberálny demokrat

Marek Vagovič vyjadruje obavu o práve dozrievajúcu generáciu, pretože štát nezatvára ľudí s určitým politickým presvedčením. Nevedno, či si to uvedomuje, ale ak je časť mladých ľudí odchovaná na čítaní jeho textov, nepochybne sa to negatívne odrazí na ich schopnosti mať úctu k iným názorom a tolerovať ich nositeľov.

Martina Klusa, ktorého rusofóbne názory sú prejavom čistého šialenstva.

Matovič je diktátor, tvrdí Truban. V OĽaNO platí iba jeho slovo a názor.

Matovič neurobil tisíc kľukov, ale tisíc psychopatických plačoviek, na ktorých v priebehu jedného dňa dokázal aj tisíckrát zmeniť názor.

Mentálni náckovia zo stránky Zomri budú možno stavať koncentráky pre židov, ale aj pre ľudí s iným názorom

Milé slniečka z PS/Spolu, ak sa tu niekto správa ako fašista, ste to v prvom rade vy. Nedokážete rešpektovať iný názor, kopete do ruských osloboditeľov a chcete zo Slovenska urobiť západnú kolóniu.

Monsterprocesy za názor?

Máme právo na náš názor, na našu kritiku Američanov, korporácií, oligarchov a nerovnosti

Máte vlastný názor? Tak pozor, to sa predsa v liberálnej demokracii zakazuje a trestá!

Na Slovensku sú liberáli čoraz agresívnejší a prenasledujú akýkoľvek iný názor ako potenciálnu hrozbu.

Nacista je každý kto nemá ich názory

Najviac cenzurovaní sú ľudia s názormi, ktoré sú blízko pravde

Najväčší nepriatelia demokracie sú tí, ktorí odmietajú slobodnú výmenu názorov (Havran, Hríb, Hanzelová, Baková, Kernová, Todová)

Našu krajinu chcú ovládnuť multimilionári so svojim liberálnym svetonázorom

Neoliberáli bojujú proti intolerancii, hoci oni sú intolerantní k akémukoľvek názoru, ktorý nesúhlasí s ich predstavami o svete.

Neoliberáli disponujú pudovou zvrhlosťou a nenávisťou voči názorovým oponentom

Neoliberáli dokazujú, že oni sú tým skutočným extrémom. Liberálnym extrémom. Nevedia zniesť iný názor. Nevedia argumentovať. Nevedia prijať pluralitu v spoločnosti.

Neoliberáli násilne narúšajú cudzie mítingy. Násilne blokujú rokovanie parlamentu. Možno si čoskoro založia esesácku ”liberálobranu” a budú mlátiť každého, kto má iný názor. Slovenskí liberáli.

Neoliberálna nutnosť vytvoriť neľútostný masový teror proti pracujúcim, kňazom a občanom s vlastným názorom

Neoliberálny odkaz pre verejnosť: Máš iný názor? Očakávaj šikanu!

Neoliberálnych degenerátov spája nenávisť proti iným názorom a proti Slovensku

Neuveriteľná liberálna propaganda, bez protinázoru = liberálna demokratúra

Nicholsonová kope do iných názorov ako nejaká Eva Braunová z Miletičky

Nicholsonová s čírou nenávisťou vedie vojnu proti iným názorom. S rasistickými predsudkami voči Slovanom. A s nulovým poznaním dejín a filozofie. Tetuľa bez morálky a intelektu.

Nie je možné názorovo priblížiť liberálnych fašistov, ktorí nemajú záujem diskutovať

Nič proti Oľge Pietruchovej ako človeku, ale jej názory sú predpotopné

Nájde sa nejaký učitelík, ktorý vypracuje udavačsko-štbácky zoznam, aby sa mohli prenasledovať ľudia s inými názormi ako zločinci.

Obvinenie politika za názor nie je zastrašovanie, ale obvinenie novinára za hejt voči “bielej spodine“ je zastrašovanie.

Občania majú plné právo na slobodu slova a názoru – naozajstnú slobodu slova a názoru, a nie iba zmrzačenú, ako by si nejaký tyran vo svojej spupnosti mohol zmyslieť ju oklieštiť – a občania majú plné právo sa mu postaviť na odpor, ak by sa chcel pokúsiť ich o ňu pripraviť. Na to by nemali novodobí politruci, špicli, udavači a kádrovači zabúdať.

Odmieta sa dialóg a pohŕda sa názorom iných.

Odrazu sú všetci vinní za svoje názory, vzniká atmosféra strachu, rozoštvávajú sa ľudia. Vznika totalita. Plamene, nenávisť, smrť a teror. Toto chce Honz?

Odsudzovať “pride agendu“ je legitímny názor.

Odsúdenie za názor ako predzvesť novej totality.

Oni nepoznajú diskusiu, oni nepoznajú toleranciu, poznajú len svoj názor

Osuský na pedofíliu ešte nemá názor, čaká na pokyn z americkej ambasády

OĽaNO je strana šašov. Oni nemajú program, nápady, víziu ani svetonázor.

Pandémia koronavírusu bude zneužitá na presadenie agendy povinnej vakcinácie a diktatúry jedného správneho názoru.

Pietruchová by ako štátny úradník mala byť nezávislá a odosobniť sa od nenávisti voči cirkvi a konzervatívnym názorom

Pietruchová sa neštíti používať lož pri obhajovaní svojich názorov

Pluralita názorov = dvaja kovaní neoliberáli si vzájomne skladajú komplimenty, v priamom prenose, v politickej debate

Podľa Klusa je fašista, každý kto nemá jeho názor a neklania sa pred NATO agresiou

Potratári, nehovorte, že toto je len názor. Pre tie nevinné deti je to život alebo smrť.

Pravdu nemožno zamieňať za názor väčšiny.

Prečo by hystericky zakomplexované ženy ako Pietruchová mali mať priestor v médiách a propagovať tam svoje scestné názory?

Prečo by mali ľudia znášať novinármi podnecované výzvy na trestný postih za názory a presvedčenie?

Prečo majú naše názory posudzovať nejakí zbohatlíci, oligarchovia či multimilionári?

Problém neoliberálov je v tom, že by nezniesli iný názor ako svoj vlastný

Problém tkvie v tom, že súčasní americkí predstavitelia by nezniesli iný názor ako svoj vlastný

Queer sa označujú ľudia, ktorí sa nechcú nechať ovplyvniť bežnými predstavami o typickej ženskej alebo mužskej role a zastávajú názor, že každý človek by mal mať právo určiť si svoju vlastnú identit

Radikálni slniečkari si myslia, že Európa patrí len im, ľudí s inými názormi priam neznášajú

Realita je taká, že napriek pomenovaniu má éra neoliberalizmu len veľmi ďaleko od liberálnosti. Táto éra zaviedla intelektuálnu správnosť názorov, ktorej strážcovia sú absolútne netolerantní voči tým, ktorí s nimi nesúhlasia.

Remišová nevie, o čom je pluralita názorov

Rezort zahraničia nič výstižnejšie na propagáciu Európskej únie ako dve primitívne kreatúry, čo sa pubertálne vysmievajú ľuďom s iným názorom, nemohol nájsť

Rozumný vyšetrovateľ bude radšej stíhať Slovákov za názor, namiesto protislovenských liberálnych extrémistov

S liberálnimi fašistami sa nediskutuje, pretože oni nemajú záujem o diskusiu, len o prednášku a vnucovanie svojich zvrátených názorov.

SME je smetiskom chorých a pedofilných názorov

SME je smetiskom chorých názorov a liaheň pedofilných presstitútov

SaS-kári budú kameňovať ľudí s vlastným názorom

Sila demokracie a civilizovanej republiky sa nemeria oddanosťou “správnej“ ideológii, ale schopnosťou jednotlivých aktérov civilizovane riešiť názorové, triedne, záujmové a kultúrne strety.

Skutočný extrém sú liberáli. Chcú zotročiť a znásilniť Slovensko. A chcú odkrágľovať akýkoľvek iný názor. Chcú zatvárať do basy, chcú vykorisťovať, chcú manipulovať.

Slniečka sa zadúšajú nenávisťou. Správajú sa ako fašisti a najradšej by svojich oponentov zlikvidovali. Nedokážu rešpektovať iný názor a chcú vás kompletne zničiť.

Slniečkam už dočista preskakuje. Chcú zatvárať ľudí s iným názorom, chcú likvidovať národ, kriminalizovať našich národných buditeľov a búrať naše dejiny.

Slniečkari a liberáli, odkazujú verejnosti, že je správne niekoho fyzicky napadnúť, ak má iný názor – veď to je chvályhodné zbiť “extrémistu“ či “ruského agenta“.

Slobodu slova obmedzuje aj to, že neexistuje priestor na alternatívne názory

Slovo “liberálne“ treba chápať v zmysle pluralitné. Pluralizmus akceptuje a postuluje názorovú rozmanitosť a kladie dôraz na rešpekt k iným názorom.

Slušnosťou progresívnych pedofilov je neoliberálna nenávisť k iným názorom

Slušné je prenasledovať ľudí za iný názor

Strižinec ako nezávislý sluha Čaputovej - neustále skáče do reči a nie je schopný skryť vlastný liberálny názor

Stránka vrecových primitívov vulgárne nadáva každému, kto má iný ako liberálny svetonázor

Súdy na Slovensku už vraj ani nepotrebujú názor obvinenej strany, oni vám obmedzia slobodu slova a vy sa to dozvedáte od hovorcu Esetu. Demokratický surrealizmus.

Tak isto ako Zomri, aj EÚ sa oháňa toleranciou a liberalizmom a pritom nedokáže rešpektovať iný názor

Takto má vyzerať demokracia? Bez rešpektu k zákonom, bez úcty k iným názorom, bez elementárnej slušnosti?

Tlak neoliberálnej ideológie narastá každým dňom a je evidentné, že jej propagátori a hýbatelia nie sú ochotní viesť žiadne vážne diskusie a tolerovať iné názory. Nesúhlas je označený za lož a populizmus, iný názor za fake news, je oslavovaná a zavádzaná cenzúra a potláčaná sloboda slova.

To slušné Slovensko, ktoré nedokáže ani len rešpektovať, že niekto má iný názor.

Totalitne zmýšľajúci liberálni extrémisti nevedia zniesť iný názor a napádajú názorových oponentov.

Toto nie je o inom názore, toto je o živote detí, ktoré sú nevinné a zabíjané.

Treba zastaviť ten liberálny mor čo sa šíri po našom Slovensku, ich názory su choré a totálne zvrátené!

Trestné stíhanie za názor je zavádzanie novej totality. Extrémizmom je pretláčanie viac pohlaví a nadraďovanie občianskych práv nad práva prirodzené.

Tódová, Kern, Čikovský, Marec, Goda - sú na úrovni najposlednejších fašistov, nenávidia iný názor, pluralitu a slobodu

V NATO môžu byť iba dva názory, ten americký a ten nesprávny

V demokratickej spoločnosti majú ľudia právo aj na hlúpe, primitívne a nesprávne názory, tak ako to vidíme u liberálnych presstitútov a ich trolov.

Voľby rozhodnú o tom, či ešte budete môcť vôbec mať vlastný názor. Pretože slobodu už majú zrazu iba liberáli. Tí môžu propagovať aj pedofíliu ako Hanzelová. Tí môžu urážať Slovensko ako Kiska. Tí môžu propagovať drogy na školách ako Truban.

Vrcholom celej tejto ”urválkovskej” stratégie je Klus. Ten sa najnovšie vyjadril, že proti ”dezinformáciám” (rozumej - iným názorom) a ”ruskej hybridnej vojne” (rozumej - kritike Veľkého brata) chce bojovať spolu s nenávistnou a psychopatickou stránkou Zomri, ktorá je zhruba o dve galaxie vulgárnejšia ako Matovič, a to je už čo povedať. Takže odteraz budú magory s vrecami na hlavách zamestnanci MZV. Gratulujem, takto ponížiť rezort sa nepodarilo ani Dzurindovi.

Vy ste ľudia, ktorí máte svoj názor, a ak žijeme v demokracii, žiadni fašisti z Aktuality.sk vás nemajú právo ostrakizovať

Vytesnením a ostrakizáciou názorov spoločenských skupín, liberálni demokrati (centristickí fanatici) ničia liberálnu demokraciu.

Vyšetrovatelia budú naháňať každého, kto bude mať iný názor. Statočný nový svet! Sloboda a demokracia!

Všetci, čo máme iný názor, sme podľa liberofašistov konšpirátori a ruskí agenti.

Z Čaputovej sršal neuveriteľný komplex - zúri, lebo ju kritizujú, nezvláda, že ju všetci nemilujú, opovrhuje každým, kto má iný názor.

Zástupcovia ľudí v parlamente vyjadrujú v mene svojich voličov politické názory a nikým nevolení prokuratúri, napojení na liberálne mimovládky, ich za to stíhajú.

Útočiť na niekoho za ľavicový názor, to robili len nemeckí nacisti, talianski fašisti a dnes to robia neoliberálni extrémisti

Čo je to liberalizmus? Je to falošná ideológia, ktorá chce zlikvidovať iné názory a poprieť iné kultúry.

Čo je však trestné na otvorenej výmene názorov a ozrejmovaní faktov a udalostí?

Ľudia s inými názormi sa nesmú stretávať

Žumpoidní herci varujú pred extrémizmom a bagatelizujú názory o diktáte z Bruselu a zvrátených hodnotách zo Západu

Podpaľačstvo z nenávisti.