Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

”Nevolil som Matoviča, ale keby dal do poriadku mimovládky, ktoré zamestnávajú takýchto parazitov ako je Soltész, tak mu zatlieskam.”

A takto si tu žijeme, s rôznymi prázdnymi cirkusantmi, za ktorými stoja finančné skupiny, veľmoci a liberálne mimovládky

Agendu nám nemôžu diktovať technokrati, úradníci a neoliberálne mimovládky.

Ak by sa Gorila potvrdila, každý, kto dostával peniaze od Penty, ich musí vrátiť - vrátane všetkých liberálnych mimovládok, vrátane médií, vrátane všetkých výplat redaktorov SME.

Ak má byť boj proti extrémizmu zneužívaný na to, aby si tu liberálni lúzri zo sorosovských a eseťáckych mimovládok vybavovali svoje politické účty cez indoktrinovaných ľudí na prokuratúre, potom je najvyšší čas zrušiť protiextrémistickú jednotku NAKA, ako aj príslušný útvar na špeciálnej prokuratúre. Vrátane kontroverzných ľudí ako Honz.

Aktuality poskytli cenný zoznam oligarchov. Financujú liberálnych politikov, liberálne médiá a liberálne mimovládky. A chcú ovládnuť Slovensko.

Besniaci ngoisti.

Celú mládežnícku protestnú energiu dokázali liberálne mimovládky a korporátne médiá odpútať presne tam, kam potrebovali – na témy menšín, homosexuálov a podobne

Demeš je guru mimovládok a Farská skacká ako on zapíska

Dôkazy tohto typu: taliansky novinár “napísal“, prokurátor “nepoprel“, tvrdí to “vrah“, tvrdí to šéfka mimovládky, ktorú platí Eset a pod.

Európa by s pokorou mala poďakovať Číne aj Rusku. Washingtonské a bruselské liberálne mimovládky sa môžu aj rozpučiť od jedu, ale je to pravda - v núdzi poznáš priateľa! Ďakujeme, kamaráti! Ďakujeme Číne a Rusku!

Feministické mimovládne organizácie spustili lobing proti zákonu na ochranu najzraniteľnejších – nenarodených detí.

Fico sa sám priznal, že jeho vláda od 2016-2020 bola bez najmenších pochybností Soros-ovou vládou mimovládnych organizácii.

Globsec - militantná proamerická mimovládka

Honz je obklopený ľuďmi zo slniečkarskych mimovládok, vrátane Nadácie otvorenej spoločnosti.

Jedinou úlohou nacistov z Globsecu (militantnej mimovládky) je mobilizovať verejnú mienku proti Rusku

Jediné čo vedia admini Zomri je parazitovanie v nejakej mimovládke

Kde sú teraz všetky tie slávne liberálne mimovládky?! Vidíte ich niekde, ako pomáhajú starším ľuďom s nákupmi?! Vidíte ich, ako dobrovoľnícky rozdávajú rúška?! Vidíte ich, ako šijú rúška pred tých, čo nemajú?! Vidíte ich akokoľvek pomáhať?!

Keď človek odhalí prepojenia medzi špeciálnou prokuratúrou na čele s tajtrlkíkom Honzom a mimovládkami ESET-u, asi to denník ESET-u zabolí.

Kontakty prokurátora Honza na liberálne mimovládky musia byť prešetrené - inak sa dôvera ľudí v prokuratúru nikdy nevráti.

Kto Gréte ukradol detstvo, sú liberálne mimovládky, čo si ju vymysleli ako marketingový produkt a robia z nej celebritku, hoci dievča okrem agresívneho výrazu a infantlilných hysterických scénok nemá čo ponúknuť.

Káčer je asi najznámejší americký agent na Slovensku, vyjednával vstup SR do NATO, robil veľvyslanca v USA, šéfuje proamerickým mimovládkam Globsec a Slovenská atlantická komisia a v kuloároch diplomacie každý vie, že ide o agenta USA.

LGBTI komunity podporované mimovládkami a neoliberálnymi politikmi, len škodia bežným gejom a lesbám na Slovensku

Liberáli začali vojnu proti Ficovi a Blahovi. Povolali celú svoju armádu novinárov, mimovládok a ďalších handier, čo majú pod kontrolou. Prečo to všetko?

Liberálna mafia funguje na báze spojenectiev medzi novinármi, mimovládkami, biznisom, školskou sieťou a politikou

Liberálne dobro je zneužívať neziskové organizácie na protislovenskú činnosť

Liberálne média šírili hoax, že Slušné Slovensko je nestranná a nezávislá mimovládka

Liberálne média, liberálni politici, liberálne mimovládky, liberálna kaviareň, šíria lži, nič iné než lži

Liberálni inťoši, či už sa zastrešujú ľavicou alebo pravicou, považujú za rasizmus úplne všetko, čo nejde podľa manuálov z ľudskoprávnych mimovládok z Nemecka a Švédska.

Mainstreamové média, nájomní novinári, agenti cudzích záujmov a politické mimovládky páchajú cenzúru

Mainstreamové médiá, mimovládky a niektoré opozičné protislovenské strany hrubo zneužili vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice

Medzinárodne koordinované mimovládne organizácie bojujú proti pôvodnej myšlienke demokracie už len tým, že jej vnucujú svoj ideologický prívlastok “liberálna“ demokracia.

Milionári z Eset-u financujú ďalšiu kopu liberálnych mimovládok a samozrejme - väčšinu kľúčových liberálnych politikov. Napríklad Čaputovú, Valla či Kisku.

Miroslava Ábelová je bývalou redaktorkou Slovenského rozhlasu, kde tvrdo útočila na Smer. Potom odišla do mimovládneho sektora. Je v nej toľko živelnej nenávisti voči slušným ľuďom, že aj priemerný príslušník Al-Káidy by zahanbene sklopil zrak. Vraj máme pokapať - odkazuje nám táto slniečkarska ”poetka”.

Na Slovensko prišli agenti z mimovládky Bellingcat, aby dali školenie slovenským liberálom. Vraj na počesť Kuciaka.

Na Slovensku je liberálno-fašistický tlak znásobený tým, že všetky médiá hlavného prúdu, rovnako ako drvivú väčšinu mimovládok, vlastnia finančné skupiny a biznismeni, v ktorých prirodzenom záujme je likvidácia ekonomickej ľavice a národnej identity

Nech štát vezme peniaze mimovládkam a dá ich na záchranu pracujúcich ľudí.

Neoliberáli hovoria o oligarchoch, ale jediní oligarchovia, ktorí lejú ťažké prachy do médií, mimovládok a politikov, sú z Eset-u

Neoliberáli hovoria o ruských agentoch, ale jediný, kto dostal prachy zo zahraničia, je Čaputová, ktorá dostala 157 tisíc z americkej mimovládky, plus prachy na brožúrky pre Sorosa

Neoliberálne multikulti perverzné prasce v politických mimovládkach a protislovenských médiách

Neverte predstaviteľom mimovládnych organizácii, ktorí hovoria, že chcú zlepšiť fungovanie a nezávislosť justície

Neviňte za rómsky problém tých, ktorým ničí život. Nikto viac nepomáha nárastu tzv. anticiganizmu, než slniečka z mimovládok, ktoré chcú trestať každého, kto vôbec upozorní na to, že tu je problém.

Nie je antisemitizmus, ak poviete, že George Soros je odpudivé milionárske monštrum, ktoré svojimi špinavými peniazmi financuje liberálne mimovládky a režimové prevraty.

Niekto koho meno sa nevyslovuje financuje pochybné mimovládky na to, aby v médiách jednostranne propagovali americké záujmy

Nikým nevolení vyšetrovatelia robia politiku. Nikým nevolená SAV-ka sa mieša do politiky. Nikým nevolené mimovládky tu určujú, čo je správne. Nikým nevolení novinári z tlačovín Penty a Esetu tu šíria zlobu a ovplyvňujú orgány štátu.

Názory presadzované politickými mimovládkami sú v podstatných témach menšinové

Paraziti mimovládok

Pavián Stanke bude vrieskať na námestiach a mimovládky sa zhodnú na tom, že najlepší program má Eset

Poďme obmedziť vplyv milionárov vo verejnom živote - nie je predsa možné, aby tu Penta a Eset vlastnili médiá, mimovládky, strany a robili biznis so štátom.

Prečo mladí aktivisti teraz nezakladajú mimovládku “Zastavme totalitu“ a nežiadajú štát o podporu?

Pripomeňme, že liberálni oligarchovia financujú Denník N, naliali peniaze do Čaputovej, Mistríka a Valla, odfinancovali Progresívne Slovensko aj Beblavého, kŕmili cez svoju nadáciu väčšinu liberálnych mimovládok a konkrétne Zajac prisľúbil, že odfinancuje aj Kisku.

Protislovenské mimovládky ako Globsec, sú extrémne jednostranné, agresívne a nebezpečné

Realita je taká, že finančné skupiny narvali kopu prachov do médií, mimovládok a politických hnutí, aby sa cez ne dostali k moci

Reportéri bez hraníc sú liberálna mimovládka, ktorá je nechutne spolitizovaná a jednostranná

S Grétou na ceste do otroctva za asistencie globálnej siete neziskoviek, médií a kolaborujúcich politikov.

Skutočnosť, že politické mimovládky nereprezentujú občiansku spoločnosť, ale jej menšinovú časť, sa prejavuje aj v tom, že 85 – 90 % ich príjmov pochádza z vládnych zdrojov a od korporácií a len 10 – 15 % od jednotlivcov

Slovenský neboráčik, ktorý pracuje pre kontroverznú pravicovú americkú mimovládku, napíše primitívny hejt proti Ficovi, Dankovi a Blahovi.

Slováci Matovičom pohŕdajú a keď opadne tá vlna nenávisti, ktorú na Slovensku vyprodukovali liberálne médiá a mimovládky, tak ho vyženú z úradu vlády ako posledného psa.

Sme terčami inteligentnej genocídy, ktorá sa deje cez médiá, kinematografiu, sociálne siete, školy aj tretí sektor.

Soros je nemorálne milionárske monštrum, čo financuje liberálne mimovládky, ktoré menia režimy

Soros-jugend z politickej, ultra-extrémne liberálnej mimovládky s honosným názvom Inštitút ľudských práv (Human Rights Institute) sa veľmi trápnym spôsobom vyhovárajú a bohapusto klamú

Súkromné mimovládky

Transkorupčnícke mimovládky

Tretí sektor ako piata kolóna

Unesená občianska spoločnoť formou politických mimovládok

V dobe ked Šebej obhajoval mučenie väzňov, pôsobil aj v mimovládnej organizácii, platenej z USA. Pán Šebej ešte doplnil, že v ich vlastnej krajine by to mučenie bolo ešte krutejšie, t.j. nič sa vlastne nestalo.

Vedie sa tu hybridná vojna liberálov, ktorú zjavne zastrešujú západné mocnosti a spriaznené mimovládky a finančné skupiny

Vlastníci Eset-u financujú nadácie, prostredníctvom ktorých posúvajú peniaze liberálnym mimovládkam

Všetky trápne rebríčky západných liberálnych mimovládok sú úplne zbytočné

Všimnite si, ako sú ticho všetky slávne liberálne mimovládky, ktoré tu roky tárajú o slobode a demokracii, keď ide o Juliana Assanga

Za experta možno považovať len absolventa Sorosovej univerzity, alebo člena jeho mimovládky.

Zástupcovia ľudí v parlamente vyjadrujú v mene svojich voličov politické názory a nikým nevolení prokuratúri, napojení na liberálne mimovládky, ich za to stíhajú.

Čaputová pre Soros-a pracovala 16 rokov v mimovládnej organizácii Via Iuris, ktorá sa snaží zasahovať do nezávislosti justície na Slovensku

Čaputová sa bude snažiť presadzovať ideológiu liberalizmu, ktorá vyhovuje veľkým firmám, zahraničným mimovládkam a kaviarenským povaľačom

Čaputová sa stretla s človekom, ktorý je “expertom“ na šírenie protiruskej a liberálnej propagandy a podporuje rozširovanie mimovládok do strednej a východnej Európy, ktorých hlavným cieľom je oslabovať a rozkladať štáty zvnútra.

Čo môže človeku urobiť väčšiu radosť ako to, že sa nad vami zlosťou zadúšajú takí duševní maloroľníci ako Denník N, Arpád Soltész, udavač Benčík a celá tá kopa liberálnych mimovládok, ktoré platí ESET, Penta a Soros.

Ľudia čo do Čaputovej naliali kopec prachov, financujú aj protištátne médiá a mimovládky

Štát jednoducho nesmie financovať nacistické mimovládky ako Globsec, ani jediným centom

Smatana sa najviac obáva smrtonosného ruského frontu v Dolnej Krupej