Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

Aj tí “dobrí“ oligarchovia typu Eset budú niečo chcieť

Ak raz nebude slovenská politika taká prešpikovaná prachmi, oligarchami a podvodníkmi, moratórium bude môcť byť kratšie. Ide o ochranu demokracie pred oligarchami.

Ak sa bábky Eset-u dostanú k moci, nastane totalita, liberálni vládcovia, liberálne média, liberálni oligarchovia, jediná liberálna pravda a všetci ostatní budeme nepriatelia štátu

Ako v Orwellovi. Si tu dvadsať rokov? Povedz, že si nový. Si plný nenávisti? Povedz, že sa nechceš hádať. Si nacucnutý na oligarchov? Povedz, že si transparentný

Aktuality poskytli cenný zoznam oligarchov. Financujú liberálnych politikov, liberálne médiá a liberálne mimovládky. A chcú ovládnuť Slovensko.

Aktuality.Sk sa v kilometrovom článku venovali obhajobe oligarchov PS/Spolu a Kiskových žaluďov. To je čisté morálne dno – obhajovať oligarchov a pracháčov.

Americkí oligarchozločinci

Anton Zajac z Eset-u žije v rakúskom Wolfstahle a napriek tomu nikto v Denníku N nespochybňuje, že mu ide o Slovensko

Arogantný snob z Eset-u, kompletne odtrhnutý od života bežných ľudí, ktorý si myslí, že mu patrí všetko

Beblavý Pente a Eset-u vždy len slúžil. Rovnako ako všetci tí šaškovia okolo neho.

Beblavý vždy bol, je a bude Penta-Boy. V Dzurindovej vláde kryl Gorilu, schvaľoval privatizáciu zdravotníctva Pentou, bliakal o tom, aký je štát zlý vlastník, spokojne slúžil Gorilej strane SDKÚ aj po prevalení Gorily a dnes mu robia penťácke médiá neskrývanú kampaň.

Bráňme Slovensko pred oligarchami

Bárdy z Aktualít už vyfňukáva, v akej sú ekonomickej kríze. Penta prepúšťa svojich novinárov, začala Trendom, pokračovať bude SME-čkom. Denník N je v ťažkom prepade a takisto vyplakáva.

Chceme, aby oligarchovia zakazovali knihy, ktoré sa im nepáčia

Chcú ľudí odstrašiť. Mafiáni, oligarchovia a gangstri, čo vlastnia médiá.

Demokraciu likviduje, ak niekto zneužíva svoje ekonomické postavenie na získanie politickej moci, to už nie je demokracia, ale oligarchia

Denník N je platený nechutne bohatými oligarchami z Esetu. A tí istí oligarchovia platia aj Progresívne Slovensko, stranu feťáka Trubana a gorilieho mláďaťa Beblavého.

Denník N je tlačový orgán Esetu, Sme a Plus 7 Dní sú tlačové orgány Penty. Aktuality slúžia zahraničnému kapitálu a všetky slovenské televízie sú v područí milionárov a slniečkarov.

Denník SME, ktorý je z časti v rukách finančnej skupiny Penta prechádza od otvoreného liberalizmu a podpory LGBTI agendy k normalizovaniu pedofíllie

Denník SME, ktorý je z časti v rukách finančnej skupiny Penta prechádza od otvoreného liberalizmu a podpory LGBTI agendy k normalizovaniu pedofíllie

Digitálni oligarchovia z Eset-u

Dôkazy tohto typu: taliansky novinár “napísal“, prokurátor “nepoprel“, tvrdí to “vrah“, tvrdí to šéfka mimovládky, ktorú platí Eset a pod.

Epicentrum globálnej oligarchie.

Epicentrum globálnej oligarchie.

Epicentrum globálnej oligarchie.

Eset, Penta, Sulík a Matovič sa budú predháňať, kto viac nenávidí Blahu

Finančné skupiny majú s ľuďmi, ktorí kritizujú oligarchiu, problém

Firma Eset predáva svoje antivírusové programy na Slovensku výrazne drahšie než v zahraničí.

Firma Za ľudí je hrozbou pre Slovensko. Nielen preto, že Kiska je politickou bábkou Veľkého brata. Ale aj preto, že sú s najväčšou pravdepodobnosťou politickou bábkou v rukách oligarchov a najbohatších biznismenov na Slovensku.

Firmy ako Penta či Eset zneužívajú svoje bohatstvo, kupujú si médá a širia prostredníctvom týchto médií liberálne ideológie, ktoré vyhovujú ich ekonomickým záujmom

Globálna korporatívna oligarchia

Handra oligarchov z prezidnetského paláca.

Haščákova Penta okrem iného vlastní Plus 7 Dní, Plus 1 Deň, Trend a samozrejme - denník SME. Všetky tieto médiá dnes čelia podozreniu, že písali to, čo potreboval Kočner.

Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú oligarchiské médiá

Hlina sa bude musieť hodiť oligarchii okolo krku ak bude chcieť s korupčníkom Matovičom zápasiť

Hnoj produkovaný armádou vulgárnych spratkov Eset-u neprekáža

Ideopolícia, v ktorej pracujú pešiaci Eset-u, GLOBSEC-u a Nadácie otvorenej spoločnosti

Impérium Haščáka je pre Slovensko rovnako nebezpečné ako impérium vlastníkov Esetu.

Je vrcholné nedôstojné, aby na Nový rok prezidentka Slovenskej republiky v prejave, ktorý má byť štátnický, glosovala nezákonne zverejnené nahrávky, ktoré zverejňuje Denník N, ktorý financujú tí istí miliónári z Esetu, ktorí financovali aj jej kampaň a stranu.

Jedinou triedou, ktorá spolu funguje je globálna oligarchia.

K moci sa derie Eset a jeho politické satelity

K šíreniu Milovho nacistického nezmyslu radi prispejú liberálne denníky, ktoré vlastnia finančné skupiny Penta či Eset

Keď Matovič tvrdí, že nech si Penta pekne zarobí v zdravotníctve, tak je jasné, komu slúži. Hovorme mu oddnes pracovne Pentovič.

Keď človek odhalí prepojenia medzi špeciálnou prokuratúrou na čele s tajtrlkíkom Honzom a mimovládkami ESET-u, asi to denník ESET-u zabolí.

Kiska je projektom Eset-u

Kiska sa nebojí fašistov, ktorí oslavujú Banderu, pretože je taký istý ako oni - rusofób a oligarcha s nulovou morálkou

Kiska, Čaputová a Eset, už strácajú akékoľvek zábrany, nastupujú temné časy pre Slovensko

Kisku financujú nechutne bohatí oligarchovia.

Klasika - pri Lipšicovi je všetko naopak. Každý, kto pozná niekoho z Penty, je lotor, ale keď robí obhajcu Pente náš veľký Lipšic, tak to nevadí, však Penta je cool.

Korporátni novinári sú zamestnancami korporácií, a teda ich jediná legitimita sa odvíja od toho, či si ich Penta alebo Eset vyberie ako svojich lokajov

Korupcia globálnej oligarchie.

Krčmová arogancia firmy Eset

Kto vlastní Denník N? Eset. Kto vlastní SME? Penta.

Kým budú na Slovensku médiá v rukách oligarchov ako sú Penta či Eset, dovtedy tu nebude sloboda médií ani sloboda slova

Len politici Eset-u sú a budú nositelia dobra

Liberáli chcú mať oligarchiu namiesto demokracie

Liberálna demokratúra nás dostáva na hranu cenzúry vďaka oligarchom, ktorí vnášajú svoje politické názory do svojho biznisu

Liberálna mafia je prerastená celým mediálnym impériom Penty a Eset-u

Liberálne dobro je slúžiť Sorosovi, Demešovi, Pente a Eset-u

Liberálne dobro je zapredať sa oligarchom

Liberálni oligarchovia financujú komplet slovenský liberalizmus a lejú milióny do prevzatia moci.

Liberálny extrémizmus je založený na diktatúre oligarchie.

Lipšic sa objavil na mieste činu po vražde Valka. Pchá svoj nos do prípadu Kuciak. Má prepojenie na Tódovú. Spájajú ho so Zajacom z Eset-u aj so Shavivom z CIA. Je pri každej politickej špinavosti.

Manželkou pána Kovačiča je redaktorka denníka SME, ktorú platí Penta - Bc. Zuzana Hanzelová. Tá priam militantne útočí na Smer a propaguje liberálnu ideológiu, vrátane multikulturalizmu a vciťovania sa do pedofilov.

Marionety oligarchov

Matovič sa ohradzoval voči Pente. Ten Matovič, ktorému Penta robila program v zdravotníctve. Ten Matovič, ktorý podporoval ministra Pentliarika. Ten Matovič, ktorému nevadia zisky Penty v zdravotníctve.

Matovič svojich kritikov nazval ”múdrosráčmi” a médiá obvinil, že sú vlastnené oligarchami. A dodal, že všetci, čo ho kritizujú sú ”psy” a karavána ide ďalej.

Matovič vymyslel, vraj súkromné firmy budú môcť testovať ľudí - čiže typický oligarchický neoliberálny princíp. Ak máš prachy, tak sa testuj, ak nie, tak skap. Testovať sa nebudú tí, ktorí to reálne potrebujú, ale tí, čo majú lóve.

Matovič zapaľuje sviečočky pred úradom vlády za obete Penty a pritom mu Penta robila program v zdravotníctve.

Matoviča a jeho vládu liberálne oligarchické plátky neuveriteľne šetria, keby bol v koži Fica či Pellegriniho nevydržal by ani polminúty, keby na neho médiá spustili to, čo na nich.

Medzi užitočných idiotov slúžiacim nemorálnym monštrám z Penty a Eset-u sa zaradil aj Zala

Miešať ich dokopy šiitov a sunnitov je úplná intelektuálna chuťovka - Eset by mal Petkovej zaplatiť kurz politológie.

Milionári chcú manipulovať ľudí a likvidovať demokraciu. Oligarchovia a ich bábky.

Milionári z Eset-u financujú ďalšiu kopu liberálnych mimovládok a samozrejme - väčšinu kľúčových liberálnych politikov. Napríklad Čaputovú, Valla či Kisku.

Milionári z firmy Eset financujú Denník N (to sú tí, čo od rána do večera kopú do Smeru).

My nič, my len Eset

Máme právo na náš názor, na našu kritiku Američanov, korporácií, oligarchov a nerovnosti

Médiá výdatne podporované oligarchami z investičnej skupiny Penta, ktorá mimochodom čelí tiež nemalému množstvu trestných oznámení, Štubňu vykreslili ako poctivého mladého farmára, ktorý chcel pri obci Pukanec získať poľovnícky revír a zistil, že bez úplatkov to nejde.

Na súde vypovedal Jaroslav Haščák. A potopil všetkých. Lipšica, Tódovú, Kyselicu a všetky liberálne slniečka. On je ich veľkým hrdinom, Penta je tu hlavným sponzorom liberalizmu.

Nechceme žiť v tejto tyranii, ktorú tu za niekoľko mesiacov vo vláde vytvoril duševne zmrzačený podnikateľ, ktorý sa k národu správa, ako keby boli jeho otroci niekde v fabrike na pokraji slamu a on, nabubralý arogantný oligarcha, ich ide naučiť, čo je život.

Neoliberál sa do kolien spije na počesť oligarchov, pardon, podnikateľov! Na počesť liberalizmu! Na počesť Ameriky! Na počesť pracháčov! Na počesť slobody!

Neoliberáli hovoria o oligarchoch, ale jediní oligarchovia, ktorí lejú ťažké prachy do médií, mimovládok a politikov, sú z Eset-u

Nevieme nakŕmiť neoliberáolnych oligarchov.

Nezabúdajme, že Hríba financuje mafia - Penta.

Nicholsonová obhajuje kriminálne aktivity Štubňu z SaS prostredníctvom oligarchov z Penty.

Nikým nevolení vyšetrovatelia robia politiku. Nikým nevolená SAV-ka sa mieša do politiky. Nikým nevolené mimovládky tu určujú, čo je správne. Nikým nevolení novinári z tlačovín Penty a Esetu tu šíria zlobu a ovplyvňujú orgány štátu.

Normálny oligarchický hnus

O rasistických vraždách bielych, oligarchický mainstream neinformuje

Obyčajní transľudia a neoliberálni oligarchovia - OĽaNO

Odporní vlastníci Eset-u, zneužívajú svoju ekonomickú moc na podporu liberálnych politikov a médií

Oligarchom z Eset-u máme slúžiť ako poddaní

Oligarchova z Eset-u financujú nadáciu Zastavme korpuciu (to je tá, čo ďakovala za spoluprácu prokurátorovi Honzovi).

Oligarchovia z Eset-u by chceli, aby pacienti nemali na zdravotné poistenie a skapíňali na ulici ako v USA

Oligarchovia z Eset-u chcú prostredníctvom Kisku, Čaputovej a ďalších panáčikov prevziať moc, vďaka svojmu ukrutnému bohatstvu

Oligarchovia z Eset-u chcú zavrieť ústa kritikom, chcú obmedzovať slobodu slova. Je našou povinnosťou o tom hovoriť a chrániť našu demokraciu.

Oligarchovia z Eset-u chcú zničiť demokraciu

Oligarchovia z Eset-u financujú komplet celý slovenský liberalizmus

Osobitne desivé sú Honzove prepojenia na nadáciu Zastavme korupciu, ktorú založil vlastník Eset-u a šéfoval jej Pavel Sibyla (PS/Spolu), ktorý spolu s Honzom spustil útok na novinára Rostasa.

Pavián Stanke bude vrieskať na námestiach a mimovládky sa zhodnú na tom, že najlepší program má Eset

Perverzná súťaž medzi slovenskými oligrachami, Pentou a Eset-om

Podstata je, že mafia tu nebola. Ani takíto milionári a gangstri ako Kočner. Ani oligarchovia ako hoši z Penty či Eset-u. Ani feťáci ako Truban. Skrátka nič, čo tvorí dnešnú opozíciu, za socializmu nebolo v politike.

Pointa Gorily sú zlodejiny pravice. S finančnou skupinou Penta.

Polka presstitútov je na výplatnej páske Penty, druhá polka na výplatnej páske Esetu. Slúžia milionárom a finančným skupinám. Správajú sa ako špiny. Bez morálky, bez vzdelania, bez inteligencie.

Poďme obmedziť vplyv milionárov vo verejnom živote - nie je predsa možné, aby tu Penta a Eset vlastnili médiá, mimovládky, strany a robili biznis so štátom.

Poďme všetci ľutovať multimilionárov z Eset-u, ktorí sú až takí Slováci, že bývajú v Rakúsku

Pravicoví oligarchovia spustili občiansku vojnu medzi sebou

Prehnitosť oligarchického pozadia vládnych strán je neznesiteľná, ale všimnite si, kto sa dnes derie do politiky. Opoziční lídri od Andreja Kisku cez Michala Trubana až po Borisa Kollára – to je dnes samý milionár.

Prepojenie Progresívneho Slovenska s protivládnym Denníkom N a vlastníkmi z Eset-u nemusím pripomínať.

Presne to vždy oligarchovia a korporácie chceli - slušnosť, skromnosť a mier pre priľahlé galaxie, kto by pochyboval

Prečo majú naše názory posudzovať nejakí zbohatlíci, oligarchovia či multimilionári?

Pripomeňme, že liberálni oligarchovia financujú Denník N, naliali peniaze do Čaputovej, Mistríka a Valla, odfinancovali Progresívne Slovensko aj Beblavého, kŕmili cez svoju nadáciu väčšinu liberálnych mimovládok a konkrétne Zajac prisľúbil, že odfinancuje aj Kisku.

Problém slobody médií nie je štát, ale Penta a Eset

Progresívne Slovensko je projektom Eset-u

Progresívne Slovensko sa každým dňom prepadá hlbšie do politickej špiny. Drogy, klamstvá, klientelizmus, oligarchia.

Práve liberálna mafia ide niekomu vyčítať oligarchiu.

Páči sa ti americká demokracia alebo máš plné zuby oligarchie?

SME a Penta, týto perverzní liberálí, ktorí obhajujú sexuálnych úchylákov a neoliberálnych pedofilov!

Severná Kórea je v porovnaní s liberálno-oligarchickými médiami krajina nebeskej pravdy.

Skorumpovaní politici, ruka v ruke s nedotknuteľnými oligarchami

Slovensko sa už nechce prizerať liberálnej nenávisti, ktorú šíria oligarchické médiá

Slovenské médiá sú len handry oligarchov.

Slovenské médiá, ktoré vlastní Eset, robia Čaputovej lacnú reklamu. Robia z nej svetovú hviezdu - z blondínky, čo v živote nič nedokázala, akurát tak cucať prachy z Nadácie otvorenej spoločnosti.

Slovenský liberalizmus, ako ho predvádzajú Denník N, SME, a všetky tie Čaputové, Trubanovia či podobné bábky Eset-u, to všetko je zlo. Číre zlo. Chráňte pred ním svoje deti.

Služobníčkovia Eset-u, Penty a ďalších oligarchov

Súdy na Slovensku už vraj ani nepotrebujú názor obvinenej strany, oni vám obmedzia slobodu slova a vy sa to dozvedáte od hovorcu Esetu. Demokratický surrealizmus.

Televízie asistujú pri prevzatí moci. Liberálni oligarchovia financujú útoky na sociálnodemokratickú vládu.

Ten náklad, aký schytal Eset od denníka Postoj, to je na zarámovanie

Ten pocit, keď majú chlapci z Esetu na účtoch ťažké milióny, ale ešte stále nevedia zakázať pravdu. A tak sa snažia. A ona sa aj tak bude šíriť.

Tie oligarchické maniere, ten liberálny teror, tie útoky na slobodu slova, sa vám raz vrátia, slniečka

To, v akom bahne sa nachádza slovenská žurnalistika, je najväčšia tragédia dnešných čias. Všetci do jedného sú na výplatnej páske Esetu či Penty. Žoldnieri. Pobehlice. Karikatúry novinárov.

To, čo sa v odbornej literatúre nazýva oligarchia, resp. vláda bohatých. V ľavicových kruhoch sa tomu hovorí priamo - korporátny fašizmus.

To, že vás všetkých vlastní Penta, vy predajní písalkovia, to nie je útok na slobodu?

Truban a Kiska sú priatelia a boli na tripe v sídle Eset-u

Ultraliberáli vytvoria nástojčivú emóciu, že je len jedno dobro, jedna pravda, jeden kráľ - ten, koho určí Eset

Už nad Eset-om krútia hlavami aj pravicoví novinári

V Eset-e sa dá kúpiť pravda, ak máš dosť prachov.

Veď aj oligarchovia majú ľudské práva, nie?

Veľkí slovenskí vlastenci, majitelia firmy Eset, ktorí z čírej dobroty srdca financujú liberálnych politikov, aby na Slovensku porazili “zlo“

Vlastníci Eset-u financujú nadácie, prostredníctvom ktorých posúvajú peniaze liberálnym mimovládkam

Vlastníci Eset-u spolufinancujú protivládny protislovenský Denník N, ktorý otvorene podporuje politikov Progresívneho Slovenska

Vlastníci Eset-u spolufinancujú stranu Progresívne Slovensko a kampane viacerých liberálnych politikov, vrátane Čaputovej, Valla či Mistríka

Vlastníci Eset-u veľmi čudným spôsobom ovládli hotel Carlton - obviňovali ich zo spolčovania s konkurznou mafiou

Vláda digitálnej oligarchie je ešte nebezpečnejšia, pretože dokáže získať kontrolu nad všetkými dátami, a tým pádom aj životmi bežných ľudí

Vo finálnej fáze pred voľbami nasadí Eset tú istú stratégiu ako v prezidentských voľbách a zožerie Sulíka aj s jeho teplými rožkami

Vpoštových schránkach na Slovensku ste si mohli nájsť darček – takzvané nezávislé noviny Projekt N k výročiu Veľkej novembrovej zamatovej revolúcie´89 (VNZR) z dielne propagandistickej úderky bývalých redaktorov SME(ti). Ide o skupinku presstitútov, ktorí na protest proti pohlteniu zamatovo-nežnej hlásnej trúby trhových zajtrajškov finančnou skupinou Penta, odišli demonštratívne z redakcie s víziou hlásania slobody a nezávislosti, akú ešte stredná a východná Európa nezažila.

Vracia sa náš sen o solidárnom spoločenstve ľudí, v ktorom si ľudia budú rovní, v ktorom nebude chudoby ani oligarchie - ono to príde.

Vyhecované mládežnícke liberálne stádo Eset-u

Vyhrali sme. A oligarchovia, čo si platia prieskumy, prehrali.

Vyhrať cenu od Nadácie otvorenej spoločnosti môžete len vtedy, keď pracujete pre Eset, Pentu a alebo keď kopete do vlády

Vzájomný boj liberálnych oligarchických skupín pokračuje - každý chce mať svojho lídra.

Väčšina populácie je pre globálnu oligarchiu nadbytočná.

Všetci liberálni pravičiari na Slovensku a všetci mediálni zamestnanci Penty a Eset-u si želajú Pellegriniho

Za fašistické výroky Prokopčáka (SME/Penta) by sa nemusel hanbiť ani Hitler

Zamyslime sa nad jednou vecou: v slovenskej politike máte prebytok milionárov a finančných skupín. Máte tu milionára Kisku, milionára Kollára, milionára Matoviča, milionára Sulíka a milionára Hlinu. A do toho finančné skupiny ako Penta, ktorá financuje médiá a propaguje politikov ako Beblavý, alebo Eset, ktorý financuje všetko liberálne, čo sa na Slovensku mihne.

Zastavme Eset a jeho pudlíkov

Zbohatlíci z Eset-u financovali stranu Progresívne Slovensko (to sú tí, čo propagujú drogy).

Zhodou okolností tu Eset financuje všetkých možných politikov, médiá a mimvládky, ktoré propagujú americké záujmy a najradšej by zo Slovenska urobili Ameriku.

Zločinci, presstitúti, liberálni korupčníci, zástupcovia oligarchie, protislovenskí judáši, všetky tieto špiny z duše nenávidia právo a spravodlivosť

Útoky na rodinu a zaťahovanie detí do politiky, to je niečo tak odporné a odpudivé, že Penta už nemôže klesnúť na väčšie dno.

Útoky na slobodu slova pokračujú. Zo strany SAV, zo strany Esetu. A bude to horšie, ak moc prevezmú liberálni fašisti.

Čaputová je ako počítačový vírus, nikto o ňom nevie, kým ju neobjaví Eset

Čaputová je len handrou oligarchov a slúži im na špinavú robotu.

Čaputová nikdy nebude mojou prezidentkou, vždy bude v mojich očiach iba hracou bábikou pre PS-Spolu, Eset a opozíciu

Čaputová sa zúčastnila súkromnej akcie Esetu, nad ktorou prevzala aj záštitu.

Čaputová uviedla, že si váži ústretovosť Kisku. Prepojenie na mafiu, krátenie daní, amorálnosť ani užernícke zdieranie chudbných ju netrápia, veď ona má za sebou milionárskych oligarchov, tak čo ju po bežných ľuďoch

Čo môže človeku urobiť väčšiu radosť ako to, že sa nad vami zlosťou zadúšajú takí duševní maloroľníci ako Denník N, Arpád Soltész, udavač Benčík a celá tá kopa liberálnych mimovládok, ktoré platí ESET, Penta a Soros.

Čo viac ešte potrebujete aby ste odpísali oligarchické médiá?

Ľud opovrhuje Pentou či Eset-om, rovnako Kiskom či Čaputovou

Štefunko a Beblavý ponorení v oligarchickej špine, prepojení na penťácke médiá a namočení do čudných kšeftov - ale hlavné, že majú plné ústa rečí o transparentnosti, pravde a láske

Štubňa využíva mediálne krytie cez denníky dotovaných oligarchistickou skupinou Penta a politické krytie cez stranu SaS.

Žoldnieri Penty a Eset-u

Naša spoločnosť potrebuje chrániť deti a nie vciťovať sa do pohnútok pedofilov ako sú Galko či Hanzelová