Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

Aké hodnoty zdieľajú USA so Slovenskom? Tie naše, euroatlantické, ktoré reprezentuje jednotná línia Washingtonu vo vzťahu k ostatným častiam sveta? Čiže malo by ísť o tieto: sankcie voči Rusku, pokračovanie americkej okupácie Nemecka, pribúdanie amerických základní po celej Európe a čím bližšie k ruským hraniciam, okupácia časti sýrskeho územia napriek protestom legitímnej vlády, organizovanie farebných revolúcií vo všetkých častiach sveta, dolárové otroctvo zelených virtuálnych papierikov, schvaľovanie bombardovania Srbska, schvaľovanie rozbitia Iraku, Líbye … to sú tie naše zdieľané hodnoty?

Beblavý vníma politiku cez otrocký vzťah k svojim nadriadeným

Covid otrok si nájde svoj dôvod, aby schvaľoval svoje otroctvo.

Dystopia je vízia totalitnej a elitami ovládanej spoločnosti, v ktorej v strašných životných podmienkach otročí drvivá väčšina.

Hypotekárne otroctvo

Jediná strana, ktorá je za migračné kvóty a mulikulturálnu agendu, je PS/Spolu. V konečnom dôsledku tak pomáhajú pašerákom, mafiánom a otrokárom, čo si sem privážajú bezbranných migrantov.

Kapitalizmus vás neznesiteľne drví, driape, zotročuje a trýzni.

Kardinál Robert Sarah označil masovú migráciu za “novú formu otroctva“.

Kaviarenskí liberáli tlieskajú – nech žije teokracia, kasty a otroctvo.

Konzumná otrocká masa

Koronavíruse ako zámienka na zničenie ekonomiky a plán na zotročenie ľudí.

Korčok nám nakoniec po boku Matoviča vysvetlil, že otrocká oddanosť k USA a číra nenávisť proti Rusku je to najsvetlejšie, čo Slovensko môže postihnúť.

Kráčame všetci dobrovolne do otroctva? Stačí počítať a premýšľať. Komu slúži sanitárna diktatúra?

Liberalizmus je dvornou ideológiou kapitalizmu - tára o slobode, ale myslí tým slobodu bohatých biznismenov, kým bežný pracujúci človek si môže slobodne vybrať, či sa nechá zotročovať alebo radšej slobodne umrie od hladu.

Liberáli všetky svoje názory otrocky preberajú z Denníka N

Liberálne vražedné besnenie a zotročenie

Matovič je arogantný milionár, pre ktorého ste len paraziti. Toto je Matovič. Chce ľudí zotročiť.

Matovičova vláda nechce pomôcť zamestnancom. Ona z nich chce urobiť otrokov. Útočia na pracujúcich ľudí, útočia na odbory, útočia na naše práva.

Matovičovci ”vypli” demokraciu a zotročia ľudí.

Matovičovci slúžia nadnárodnému kapitálu a Slovákov chcú nechať zotročiť.

Menej štátu znamená, že bude menej peňazí v školstve, zdravotníctve, v sociálnych službách. Ľudia budú otročiť, ale milionári ako Haščák si polepšia.

Motroci - moderní otroci

Na strane ľudí sú všetci - odborníci, lekári, virológovia. Proti ľuďom stojí jeden šialenec, ktorý uveril sám v seba a chce zotročiť národ.

Nechceme žiť v tejto tyranii, ktorú tu za niekoľko mesiacov vo vláde vytvoril duševne zmrzačený podnikateľ, ktorý sa k národu správa, ako keby boli jeho otroci niekde v fabrike na pokraji slamu a on, nabubralý arogantný oligarcha, ich ide naučiť, čo je život.

Neoliberáli sú na koni a chcú zotročiť Slovensko

Neoliberálne rituálne otroctvo.

Neoliberálne vojny, krutá kolonizácia, drancovanie, otroci, vraždenie a vyhladzovanie

Neoliberálni otrokári

Neoliberálni prostitúti nás budú nútiť podpísať, že “Negri“ sú menejcenná rasa a majú byť zotročení

Nie je antisemitizmus povedať, že rasové vyvražďovanie sa nedotklo len Židov, ale aj Slovanov, ktorých chcel Hitler vyhladiť a zotročiť.

Nikdy nesmieme zabudnúť, že fašizmus je šialená ideológia, ktorá chcela zlikvidovať a zotročiť nielen židovský a rómsky, ale aj slovanský národ, vrátane Slovákov.

O inšpektorátoch práce neoliberáli hovoria ako o záťaži pre podnikateľov, čiže zjavne je pointa urobiť zo zamestnancov otrokov bez akejkoľvek kontroly.

O tom bol november - o slobode pre západné korporácie a novom otroctve pre Slovákov.

Pietruchovej bruchu slúžia neoliberálni trolovia ako potratárski otroci

Pravicová Matovičova vláda sa rozhodla, že bude liberalizovať zákonník práce, a teda umožní ľahšie prepúšťanie ľudí. Hovoria ”flexibilizácia”, myslia tým ”zotročovanie”.

Pravicové strany chcú zničiť Slovensko a zotročiť pracujúcich ľudí. O nič iné nejde.

Prelomenie aktuálnej dominancie otrockých duší vo vedeckých kruhoch je utópiou

Rozbehla sa tu propaganda orwellovskej úrovne, ktorá ignoruje realitu a vtĺka ľuďom do hláv, že vojna je mier, otroctvo je sloboda a zlo je dobro.

S Grétou na ceste do otroctva za asistencie globálnej siete neziskoviek, médií a kolaborujúcich politikov.

Skutočný extrém sú liberáli. Chcú zotročiť a znásilniť Slovensko. A chcú odkrágľovať akýkoľvek iný názor. Chcú zatvárať do basy, chcú vykorisťovať, chcú manipulovať.

Sloboda otročiť, sloboda nenávidieť, sloboda nemyslieť! Tri základné slobody liberálneho kapitalizmu

Slovákom sa dvíha žalúdok z neoliberálov, čo chcú urobiť zo Slovákov otrokov západných korporácií

Staneme sa otrokmi Veľkého brata alebo budeme raz opäť slobodnými ľuďmi?

Strašná neľudskosť slobodomurárstva spočíva v pretvárke a v túžbe zostať utajený, v zaväzovaní ľudí ako otrokov bez informovania o tom, komu slúžia ako nástroj, a taktiež v zbavení ľudí vlastnej vôle, v použití ľudí na páchanie zločinov, a v zaistení beztrestnosti za spáchané zločiny

Sulík spolu s Kiskom sú nositeľmi obchodných záujmov tých najbohatších ľudí, ktorí chcú z ľudí urobiť otrokov novodobých feudálov

Tibet nebol žiadnym rozprávkovým kráľovstvom, ale teokratickou tyraniou, v ktorej fungovalo kruté otroctvo, krajinu ovládali fanatickí mnísi a miestni feudáli, ktorí tvrdo vykorisťovali väčšinu obyvateľstva.

Tu žiaden kórejský otrokár nebude ponižovať a šikanovať slovenských občanov - dobrých a čestných pracujúcich ľudí.

V Denníku N už vyšla právna analýza, podľa ktorej v núdzovom stave môže štát obmedzovať ľudské práva do sýtosti a zamestnanci nemajú právo reptať. Ako otroci.

Áno, presne toto chceli aj fašisti kedysi. Zničiť Slovensko, zotročiť Slovanov. A presne to chcú aj tieto svetlomodré kreatúry (PS/Spolu).

Šimečka považuje každú ideológiu okrem liberalizmu za protiľudskú, no pritom jeho vlastná liberálna ideológia zbavuje ľudí dôstojnosti a slobody a premieňa ich na tovar, na nástroj, na otrokov

Školy produkujúce retardovaných školákov neschopných života, inklúzia brzdiaca bystré rozmýšľajúce deti