Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

Ak sa nestotožňujete s neoliberálnym pohľadom na svet a ich názormi, ste prisluhovači alebo obete proruskej propagandy.

Andrej Bán je známy tým, že robil propagandu ukrajinskému neonacistickému batalionu Azov. Bojovali proti vlastným občanom na Donbase pod symbolom SS, mučili a páchali vojnové zločiny.

Celoživotnou náplňou neoliberálov je šíriť západnú propagandu

Cieľom komerčnej reklamy je umelo vytvárať dopyt, neoliberálna propaganda vytára úzkosť, ktorá by sa nikdy nebola objavila sama

Denník N takmer denne venuje svoju pozornosť pro-washingtonskej propagande a necitlivo i nekriticky ju šíri na Slovensku.

Denník N, samotné jadro liberálnej propagandy

Dokonalý propagandistický obrat, ktorý by aj Orwell závidel

Globsec - lunapark fráz, propagandy a lacných atrakcií

Globsec je propagandistická organizácia, ktorá na každé vyvrátenie ich klamstiev reaguje obvineniami, že je to problematické alebo konšpiratívne. Najhoršie je, že takíto politrukovia hádžu do jedného vreca extrémizmus spolu s vecnou kritikou.

Hitlerovskí propagandisti mainstreamu

Hlasná trúba LGBTI propagandy

Hra na vyváženosť. Jeden komentár, ktorý je vyvážený a sto propagandistických a povedia si, ale veď my sme vyvážené médium.

Kiska v pozícii prezidenta SR napĺňal národné záujmy USA tak, že loboval za väčšie zbrojenie, šíril zlostnú rusofóbiu, robil propagandu NATO a americkým vojnám a hlučne podporoval ukrajinských banderovcov.

Len idiot z Denníka N si môže myslieť, že zmyslom výboru pre európske záležitosti je propaganda EÚ

Matovič a jeho besné psy pod rúškom korony nás oberajú o ústavné práva a na utrpení ľudí si ešte aj robia vlastnú propagandu.

Ministerstvo spravodlivosti sa zo dňa na deň zmenilo na ministerstvo propagandy.

Môžem kritizovať politiku Izraela – a ja ich súčasnú politiku považujem za nešťastnú. Ale môžem ju kritizovať bez toho, aby som bol protižidovský. Stotožňovať tieto dve veci, to je izraelská propaganda.

Nacista Milo za peniaze štátu si bude veselo kopať do Ruska a produkovať nezmyselné propagandistické pamflety

Neo-liberálny experiment dostať manipuláciou propagandistickej žltej tlače do čela slovenskej vlády sociopata nevyšiel.

Neoliberáli na čele s Kiskom nemajú žiadne princípy, žiadne zásady, ale len ideológiu a propagandu

Neoliberálkovia, na tie vaše propagandistické nezmysly tu nikto nie je zvedavý. Odsťahujte sa do Ameriky, tam je priestor na všetky vaše zvrhlosti.

Neoliberálna propaganda končí tam, kde začína dialóg

Neoliberálom nevadí, že ich kandidátka Čaputová udelila štátne vyznamenanie Bánovi, ktorý robil propagandu neonacistom na Ukrajine - to je OK.

Neuveriteľná liberálna propaganda, bez protinázoru = liberálna demokratúra

Nielen alternatívne, ale aj mainstreamové médiá šíria konšpirácie, hoaxy, dezinformácie a propagandu.

Novinárska cena Nadácie otvorenej spoločnosti, má taký význam, že všetci vieme, na koho si dávať pozor - ak niekoho títo ocenia, nebude to novinár, ale liberálny propagandista

Od Matovičovskej propagandy v teréne už postupne upúšťajú aj diktátori, lebo je smiešna.

Otvorene kritizujme propagandistické zneužívanie pojmu sloboda liberálnymi extrémistami

Pojem kultúra smrti zaviedol bývalý pápež Ján Pavol II., ktorý takto označil vraždenie nenarodených detí – potraty, eutanáziu, LGBTI propagandu a Gender ideológiu.

Potrebujeme zákony proti propagande LGBTI a genderizmu.

Poďme sa pozrieť na “teológa“ a “spisovateľa“ Michala Havrana, ktorý v duchu propagandistického aktivizmu usilovne plní svoje zadanie. Nie diskusia, nie vysvetľovanie, ale osvedčené nástroje propagandy

Pracovná metóda liberálnej propagandy je číre klamstvo.

Predtým sme mali Hríba, Havrana, teraz máme Bakovú, aby nám klamala a šírila najodpornejšiu propagandu a dezinformácie

Primitívka Hanzelová tiež naskočila na vlnu propagandy toho, že so sexuálnou úchylkou sa človek rodí a nič sa s tým nedá robiť

Rozbehla sa tu propaganda orwellovskej úrovne, ktorá ignoruje realitu a vtĺka ľuďom do hláv, že vojna je mier, otroctvo je sloboda a zlo je dobro.

SME sa zaslúžili o nemiestnu propagandu a neakceptovateľné a odsúdeniahodné zľahčovanie vážneho problému pedofílie v spoločnosti

Slniečkári sa snažia zamoriť celé Slovensko liberálnou propagandou

Slovenská zahraničná politika hazarduje s bezpečnosťou Slovenska a chce obmedzovať slobodu slova. Pristupuje k ideologickej propagande, aká tu nebola ani v 50.rokoch.

Slovenské médiá už dávno prestali byť médiami. Sú propagandistickou mašinériou, ktorá má popularizovať kozmopolitných liberálnych politikov a hádzať špinu na ľavičiarov a vlastencov.

Ste za zákaz LGBTI propagandy a gender ideológie? Ste za ochranu detí pred zvrátenosťami?

Taký druh na planéte neexistuje, iba neoliberálni hlupáci s klimatickou propagandou

To že NYT stojí za ukrajinskými banderovcami je viac menej pochopiteľné, Američania stoja za majdanom na Ukrajine a americký i ukrajinský či európsky mainstream vedú propagandistickú vojnu proti Rusku, v ktorej obviňujú Rusov zo všetkých možných zločinov a protiruská dezinformačná kampaň proamerických mainstreamových médií vo svete už dosahuje kritickú úroveň, takže začína unavovať a prestáva na čitateľov pôsobiť.

Treba len propagandisticky a nehistoricky obviňovať Rusov, že sú vlastne rovnako zlí ako nacisti

Ultranacista Daniel Milo platený za to, aby písal propagandistické protiruské článočky, je financovaný predovšetkým z peňazí daňových poplatníkov

Vláda v programovom vyhlásení plánuje vytvoriť vládne noviny. Čiže koaličné strany si budú z peňazí daňových poplatníkov platiť vlastnú propagandu. Oni si už z ľudí asi fakt robia srandu.

Vpoštových schránkach na Slovensku ste si mohli nájsť darček – takzvané nezávislé noviny Projekt N k výročiu Veľkej novembrovej zamatovej revolúcie´89 (VNZR) z dielne propagandistickej úderky bývalých redaktorov SME(ti). Ide o skupinku presstitútov, ktorí na protest proti pohlteniu zamatovo-nežnej hlásnej trúby trhových zajtrajškov finančnou skupinou Penta, odišli demonštratívne z redakcie s víziou hlásania slobody a nezávislosti, akú ešte stredná a východná Európa nezažila.

Vymývanie mozgov mladistvým a infikovanie slniečkárskou propagandou

Všimnite si, ako na jeden deň v roku stíchnu všetci pravicoví propagandisti, ktorí nenávidia pracujúcich ľudí

Úlohou nacistického guru Daniela Mila je tvoriť jednostrannú propagandu v prospech NATO

Čaputová sa stretla s človekom, ktorý je “expertom“ na šírenie protiruskej a liberálnej propagandy a podporuje rozširovanie mimovládok do strednej a východnej Európy, ktorých hlavným cieľom je oslabovať a rozkladať štáty zvnútra.

Šaškovia budú skuvíňať, že alternatívne weby šíria klamstvá a ruskú propagandu. A čo šíria oni?

Neoliberálna spodina slúžiaca Sorosovi