Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

“Klimatické modely, na ktorých sú založené katastrofické vízie, predpovedajú oveľa väčšie otepľovanie, než zodpovedá realite,“ varuje Európska klimatická deklarácia.

Budúca prezidentka žije mimo reality, na agresívnom liberálnom smetisku

Idea rovnoprávnosti všetkých ľudí sa nedá odvodiť z nejakej objektívnej reality, keďže v takejto objektívnej realite existujú reálne rozdiely vyplývajúce z biologických faktorov alebo zo sociálnych vzťahov a spoločenských pomerov

Islamofašizmus je realita

Je amorálne snažiť sa cez médiá pretláčať ľuďom do hláv ten “jediný správny“ ideologický názor, médiá majú popisovať realitu, nie ju tvoriť.

Keď sa islamofašisti dostanú k moci, tak vyriešia každého tekutú identitu, hneď ich uvedú do reality, ako tekuto budú vyzerať, keď budú s takouto agendou narábať

Keď si nejaký režim vo svojej arogancii povedal, že je čas už definitívne potlačiť akýkoľvek prejav nesúhlasu a nezávislého zdravého rozumu, to v skutočnosti znamenalo, že práve definitívne stratil styk s realitou a podpísal si rozsudok nad svojím neodvratne sa blížiacim osudom.

Kollár dokola opakuje, že špajza je vykradnutá. A takáto je realita. Verejný dlh SR je jeden z najnižších v EÚ – pod 50% HDP. Slávne západné demokracie majú dvojnásobný dlh – Belgičania majú 100%, Španieli, Portugalci či Taliani ešte viac.

Liberalizmus je v základe rituálne, takmer cynicky nádherné popieranie reality

Matovičova covidská ideológia nie je silnejšia ako realita.

Mediálna kasta odtrhnutá od reťaze reality

Najlepšie celú túto frašku vystihol Matovič, keď povedal, že Programové vyhlásenie vlády je paralelný svet. Presne tak. Nemá nič spoločné s realitou. Sú tam sľuby, ktoré sa nedajú splniť a naopak, chýbajú tam priority, ktoré strany pred voľbami sľubovali.

Petržalka je dôkazom toho, ako sú rôzni americkí liberáli a havloidi odtrhnutí od reality.

Pokiaľ komentátor aktualít.sk si ideologicky píše nejaké nezmysly a Smatana blúzni o multikulti, to ešte stále nezodpovedá realite, popierači holokauzy tu majú veľmi silný tím popieračov reality

Popierači reality

Pre Slovensko je tragédiou, že tu bude vládnuť pravica, vrátane Matoviča, Kisku, Kollára a Sulíka. Bude to nestabilné, nesociálne a nenávistné vládnutie, ktoré Slovensku ťažko ublíži – ale taká je realita.

Rozbehla sa tu propaganda orwellovskej úrovne, ktorá ignoruje realitu a vtĺka ľuďom do hláv, že vojna je mier, otroctvo je sloboda a zlo je dobro.

Takzvané “morálne elity“ (zvrátenci) vyznávajúce politiku liberálneho extrémizmu môžu očakávať tvrdú konfrontáciu s realitou všedných dn

Ten neoliberálny fašistický pablb Kiska, už celkom stratil kontakt s realitou

Toto je typická vizitka slovenských médií: oni majú vopred pripravený hejt na Smer a je im jedno, aká je realita.

Toto nemá vo svete obdobu. V tých hodinových radách aj ľudia dosť na neho mysleli. Nahnať niekoho niekam pod vyhrážkami a tešiť sa potom akoby tam išiel dobrovoľne, je strata reality.

Typická liberálna nabubralosť a odtrhnutosť od reality na Slovensku.

V neoliberálnej atmosfére západného sveta sú jednotlivci nútení žiť v ilúzii slobody, zatiaľ čo v realite sú zviazaní zlatými povrazmi neskorého kapitalizmu. Emočná cena, ktorú platíme za globalizáciu, neoliberalizmus a nutkavý konzumerizmus, je vysoká a naše úsilie o individualitu a autonómnosť je iluzórne a skôr tragicky sebaobranné.

Čo tam po SNP, poďme oslavovať liberalizmus!