Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

Ak budete rozprávať o rodine alebo národe, pohneváte si pána Demeša!

Ak chceš uživiť svoju rodinu, musíš prísť. Toto odkazuje Matovič a užíva si to, ako ubližuje ľuďom.

Ak niekto rád poučuje celé ľudstvo, národy a štáty o dobre, ľudskosti a pochopení, mal by to uplatňovať minimálne vo svojom malom vesmíre, ktorým je vlastná rodina a príbuzní.

Alkoholik a pavián Stanke hovorí, že registrované partnerstvá neohrozujú tradičnú rodinu

Arogantní papaláši ešte majú tú drzosť tváriť sa ako dobročinné podujatie. No jasné, aj Kočner bol dobrodinec - nepamätáte?

Beblavého rodinka sa napakovala v ére mečiarovskej privatizácie

Beblavý je zo zbohatlíckej rodiny privatizérov a tvrdo vždy kopal za neoliberálnu pravicu

Covidské monštrum Matovič, ktoré ničí rodiny a životy slušných ľudí.

Demeš zakázal, aby sme mohli hovoriť o rodine a vlasti.

Drahá pani prezidentka médiám nechce dať informáciu, koho všetkého z rodiny a okolia vzala do New Yorku štátnou letkou.

Fanúšikovia liberálov sa vyburujú ako kriminálnici, nechýbajú vyhrážky násilím či urážky rodiny

Farmaceutickí Molochovia a títo dobrodinci majú k Európanom láskavý vzťah.

Hnutie Sme rodina síce nesplnilo vôbec nič z toho, čo pred voľbami sľubovalo, ale jeho unikátna ľavopravá liberálnekonzervatívna národneglobalistická orientácia naozaj fascinuje schopnosťou byť v spolku s každým od Le Penovej až po Petra Osuského.

Homosexuáli nemôžu mať vlastné deti, a pokiaľ deti chcú mať, musí sa rozpadnúť nejaká skutočná rodina, v ktorej heterosexuálni rodičia deti mali

Keď prídeš o robotu, štát ti nedá ani euro a ty nebudeš mať ako uživiť svoju rodinu, potom pochopíš, že za hejt proti Ficovi si nič nekúpiš.

Kiska sa k rodine nevracia kvôli nám, pretože blaho občanov Slovenska je pre neho podstatne dôležitejšie ako záujmy vlastnej rodiny

Kiska vojde do dejín ako človek, ktorý v pozícii prezidenta ešte týždeň po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej veselo brázdil svahy v Rakúsku. Kašľal na Kuciaka, kašľal na obete. Ďalej sa lyžoval, užíval si dovolenčičku a smial sa s rodinkou. Takto sa môže zachovať len cynické monštrum.

Kiska zbohatol na úžere – na tom, že ničil chudobné rodiny. Vyháňal ľudí z bytoviek, pripravil ich o dôstojnosť a bývanie.

Kiskova rodina prenasledovala počas bývalého režimu veriacich a Kiska chcel byť členom komunistickej strany. Po roku 89 prevrátil kabát – bez mihnutia oka sa z veľkého komunistu stal veľký kapitalista a nepriateľ Ruska.

Klasická tradičná rodina je Istanbulským dohovorom ohrozená.

LGBT je spojené s radikálnym feminizmom a pedofíliou, útočí na rodinu a zámerne ju rozkladá, preto je katolícka cirkev jeho najväčším nepriateľom.

Liberálne dobro je bojovať proti tradičnej rodine

Marx vo svojom diele Manifest komunistickej strany, volá po zničení rodiny.

Matovič dnes vyhlásil, že berie koalíciu ako rodinu. To dáva zmysel. Svoju matku zneužil na daňové podvody a z manželky si urobil bieleho koňa, na ktorého prepísal svoje majetky. Takto on chápe rodinu - ľudia, ktorí ho ofukujú a ktorých môže zneužívať. Sulík protestuje, a tak je čierna ovca ”rodiny”. Perfektná logika. Nádherná sonda do psychopatovej mysle.

Matovičova “strana“ je mafiánsky rodinný podnik, ktorým len zneužíva ľudí na vlastné zbohatnutie.

Matovičovci najskôr kopali do seniorov, potom do robotníkov, teraz prišli na rad rodiny a deti. Týmto všetkým berú, kým bankám posielajú miliardy.

Matovičove covidské opatrenia vlády, ktoré ničia ekomomiku, zdravie, rodiny a ľudské životy.

Minister Naď, ako správny politický mafián, porušuje všetky zákony a pravidlá dobrých mravov, keď rodine generála Lučanského odmieta vydať lekársku správu, čím vyvoláva podozrenie, že generál Lučanský sa stal obeťou justičnej a policajnej vraždy.

Musíme chrániť svoje rodiny pred nenávisťou neoliberálov a slniečkárskych úchylov.

Na púti v Levoči, kde boli pred veriacimi nastúpení všetci, Kiska, Štefanec, Hlina, Remišová. Všetko politici, ktorí nemali problém s Istanbulským dohovorom, zavádzaním gender ideológie, no vadilo im referendum o rodine

Načo sa starať o ľudí, o slabších, o rodiny? Načo pomáhať seniorom? Poďme sa všetci sfetovať, veď to je také progresívne

Neoliberál = žiadna solidarita, žiadna rodina, žiadne vlastenectvo, žiaden mier!

Neoliberáli nemajú neschopnosti udržať politickú diskusiu v politickej rovine a neťahať do toho rodinu, výzor a osobnú nenávisť

Neoliberálni asociáli zmenia svet na peklo nielen pre seba, ale aj pre nás a naše rodiny

Nerozumiem, ako môže byť v ľuďoch toľko nenávisti, že nedokážu stíchnuť ani v prítomnosti malých detí. Toto je to ”slušné Slovensko” - žiadna úcta k rodine, žiadna úcta k ničomu.

Ničenie rodiny a ľudskej identity terorom LGBTI

Normálna rodina ich vôbec nezaujíma. Gender je klamanie od detstva.

O sociálnych veciach do 14. apríla rozhodoval neoliberál Mihál, ďalší chlapoško, ktorý neprešiel voľbami a spolu s Beblavým v nich pohorel ako fakľa. Jeho aroganciu už nezniesol ani Krajniak a vyšmaril ho na ministerstvo hospodárstva - Mihál končí ako štátny tajomník, bude robiť poradcu Sulíkovi a rozpory medzi SaS a Sme rodina sa zjavne prehlbujú.

Organizátori Slovenského dohovoru za rodinu patria medzi priekopníkov v pomoci týraným ženám

PS-Spolu je najextrémistickejšie zoskupenie zamerané proti slovenským rodinám a životu nenarodených detí

Pente samozrejme vyhovujú liberálne nezmysly o tom, ako treba šetriť na ľuďoch, brať dôchodcom a kašľať na rodiny.

Pietruchová potrebuje len jedno, aby sa perverzná rodina stala tradičnou, potom bude všetko v poriadku

Pietruchová uvedom si, že príde deň zúčtovania pre tých, ktorí ničia hodnoty manželstva, rodiny a rodičovstva

Podpora masovej migrácie predstavuje zásadný útok na národné štáty, ktoré sú prekážkou progresivistického internacionalizmu a globalizmu, feminizmus a podpora homosexuálnych sobášov majú oslabiť a rozložiť rodinu, ako základnú spoločenskú jednotku, a transgenderová ideológia má za cieľ zmeniť základnú ľudskú identitu tak, ako na nej svet doteraz stál.

Podľa Kuffu najviac ohrozuje dnešnú rodinu liberalizmus, ktorý je stelesnením svojvôle a bol aj za prvotným hriechom.

Podľa genderového chápania manželstvo a rodina je vraj prežitkom

Politici z PS-Spolu v oblasti rodiny presadzujú zo slovenských politických strán najextrémistickejší program, ktorý ubližuje rodinám a deťom

Popletenej prezidentke sa jej skutočná rodina už zrejme dávno rozpadla, preto chce transsexuálnu rodinu plnú nenávisti

Pozrime sa na ďalších slušných, ktorí sa grupujú okolo Trubana a Beblavého. Ich ciele sú podobné ako Kiskove, ale okrem toho chcú dekriminalizovať drogy a zrušiť tradičnú slovenskú rodinu a nahradiť ju LGBTIQ faktormi.

Počas búrskej vojny Briti posielali do koncentračných táborov rodinných príslušníkov svojich vojenských súperov, aby im znemožňovali pomáhať svojim blízkym.

Prísť nie vlastnou vinou ekonomicky na mizinu je zabitie človeka a jeho rodiny, vážená vláda!

Pčolinský kedysi robil Lipšicovi pravú ruku a poslal vodné delá na protestujúcich proti Gorile. Chaloš je brácho poslanca a manžel poslankyne. Rodinkárstvo ako delo. Budú ešte tajné služby slúžiť Slovensku alebo istej rodinnej mafii?

S protirodinne založenými extrémistami z PS-Spolu a Žaludi sa nediskutuje, zlo nesmieme legitimizovať!

Satan chce zničiť rodinu a ako vidíme darí sa mu tam kde nie je Boh.

Sexuálna revolúcia priniesla ostrý nárast rozbitých rodín a detí, ktoré sa narodili mimo manželstva. Klesol počet manželstiev a narástol počet rozvodov. Výsledkom bola degradácia rodiny.

Sorosjugend ako Šeliga netušia, čo je to mať rodinu a deti, netušia, čo je to zobrať tým najslabším teplé jedlo, netušia, čo je to nútiť deti do medicínskych experimentov, netušia a tušiť nemôžu - žiadne deti nemajú a sami sa ako rozmaznané deti správajú.

V Matovičovej vláde funguje rodinkárstvo, ale za to môžu iní - napríklad jeho stranícky kolega Naď či jeho najlepší kamoš Kollár a tak.

Za zapredaného bastarda Matoviča sa musí hanbiť celá jeho rodina.

Znevažovanie kresťanského modelu rodiny a morálky má za cieľ rozklad Slovenskej spoločnosti, ktorá je polarizovaná a rozoštvávaná navzájom.

Zrujnované slovenské rodiny sú dôsledkom krízy neoliberálneho, nadnárodného kapitalizmu

Základom spoločnosti už nemá byť rodina ale LGBTI zvrátenosti

Zánik klasickej rodiny a preferovanie lesbicizmu je vzhľadom ku klasickým prírodným zákonom reprodukčne slepou uličkou

Útoky na rodinu a zaťahovanie detí do politiky, to je niečo tak odporné a odpudivé, že Penta už nemôže klesnúť na väčšie dno.

Čaputová dala na dúhové osvetlenie Prezidentského paláca 570 tisíc eur. A na pomoc rodinám v Prešove dala 5 tisíc eur.

Čaputová je predstaviteľka všetkého, čo sa snaží bruselská loby zlikvidovať (likvidácia tradičnej rodiny a tradičných európskych štátov)

Čaputová otvorene podporuje likvidáciu tradičnej rodiny, likvidáciu tradičných hodnôt a likvidáciu suverénnych štátov

Čaputová vrieska, ako treba bojovať proti rodinkárstvu. Ale to, že zamestná Trubanovu frajerku či kamošov z Via Iuris a pchá do nich peniaze daňových poplatníkov, to je v najväčšom porádečku.

Židovský cintorín zničili deti. Liberáli obvinili z vandalizmu národovcov, tradičnú rodinu a dezinformačné weby.

Umelý potrat nie je výdobytok. Je to úpadok.