Liberálna zberba,
ktorá hovorí o slušnosti
ale ponižuje, uráža, znevažuje a produkuje antislovakizmus
Zlodeji
Vysoko postavené
osoby
z politiky
a médií si neodopierajú žiadne zvrhlosti a myslia si, že sú nepostihnuteľní
Matovič
chráni
zlodejov
Youtube video

Témy

Demokracia je režim, za ktorý zomrelo veľmi veľa ľudí na to, aby bolo trendom čítať urážlivé, dehonestujúce obrázky a komentáre, ktoré sú niekedy aj za hranicou tolerancie, zdravého rozumu a zákona.

Fašizmus tolerancie

Konanie Mareka Vagoviča pravidelne hraničí s nezákonným zasahovaním do práv iných ľudí. Dokedy budeme takúto čvargu tolerovať a dávať jej priestor na šírenie netolerancie a nenávisti?

LGBT I sprevádza škandál za škandálom, klame, manipuluje, vydiera, nálepkuje, je vulgárne, agresívne, prízemné a vnucuje svoje videnie problematiky ako jediné možné. Požaduje toleranciu, ale samo nie je tolerantné.

Liberálna tolerancia v modernej masovej spoločnosti neodkazuje na porozumenie a spolupatričnosť, ale na ľahostajnosť a nezáujem

Liberálny pán držiaci transparent s nápisom “tolerancia“ vrieskal “ČO JE TY BASTARD!“ stále dookola, ako by v ňom bol sám Satan z pekla

Neoliberalizmus nám prináša doposiaľ nevídanú toleranciu voči kriminalite a kult násilia, podporovaný médiami

Neoliberalizmus prinesie doslova koniec našej civilizácie, ale je tiež jasné, že demagógovia, ktorí by chceli, aby sme sa obrátili chrbtom k vede a tolerancii, tieto veci ešte väčšmi zhoršujú.

Neoliberáli bojujú proti intolerancii, hoci oni sú intolerantní k akémukoľvek názoru, ktorý nesúhlasí s ich predstavami o svete.

Neoliberáli sú opakom všetkej slobody, demokracie a tolerancie, o ktorej tak oduševnene tárajú.

Neoliberáli šíria nenávisť, netoleranciu a zlo. Nevadí im Kiska, ktorý dohnal ľudí k samovraždám. Nevadí im Truban, ktorý na školách propagoval drogy. Nevadí im Beblavý, ktorý sedel v gorilej vláde. Nevadia im Kočnerovi kamaráti Matovič a Sulík. Ani Kollár s mafiánskymi kontaktmi.

Nulová tolerancia voči pedofilným degenerátom v denníku SME!!!

Oni nepoznajú diskusiu, oni nepoznajú toleranciu, poznajú len svoj názor

Pietruchová vo svojich verejných vyjadreniach opakovane šíri netoleranciu a náboženskú neznášanlivosť

Predstavitelia LGBTI hnutia v skutočnosti nepožadujú toleranciu, chcú od nás čosi celkom iné - mravný relativizmus

Tak isto ako Zomri, aj EÚ sa oháňa toleranciou a liberalizmom a pritom nedokáže rešpektovať iný názor

Verejný priestor stále masívnejšie zaberajú tí, ktorí veľa nasľubujú, ale máločo skutočne splnia. A najmä tí, ktorí namiesto podpory, tolerancie a snahy o spolunažívanie šíria nenávisť, zlobu a neoliberálnu nevraživosť.

Útlocitní liberáli, ktorí majú plné ústa slobody, demokracie, ľudských práv a tolerancie, sa s radosťou prizerajú masovému vraždeniu chudobných ľudí

Živelný antikomunizmus bez ľudskosti, tolerancie a vzájomnej úcty skôr či neskôr skĺzne k novej podobe fašizmu

Hniloba angloamerického liberalizmu