Zvrátené liberálne štence odporne ponižujú starších ľudí

LIBERÁLNE ÚDERKY ŠÍRIA GENERAČNÝ RASIZMUS

"CHCETE STRIEĽAŤ STARŠÍCH ĽUDÍ, LIBERÁLNE DECKÁ?"

Boli časy, keď fašisti definovali nepriateľa prostredníctvom rasy či etnika. Dnes ho definujú prostredníctvom veku.

CHCETE STRIEĽAŤ STARŠÍCH ĽUDÍ, LIBERÁLNE DECKÁ?

Prskajú, že sme pomohli dôchodcom zastropovať vek odchodu do dôchodku - lebo to je najväčšia katastrofa pomáhať starším ľuďom.

Prskajú, že sme dali seniorom vlaky zadarmo.

Prskajú, že máme medzi staršími ľuďmi podporu. Oni by najradšej celú generáciu našich otcov a starých otcov odpísali ako boľševikov, ruských agentov a zlých smerákov.

Možno by ich neposlali "do plynu", možno by ich - len ako Emil - radi postrieľali. Vitajte v liberalizme, ľudia.

PO INTERNETE ŠÍRIA GENERAČNÝ RASIZMUS

Všimnite si, čo po sieťach šíria liberálne úderky ohľadom zajtrajších volieb - obrázok našich matiek či babičiek a k nemu dehonestujúci text, ktorí má mobilizovať mladých, aby nedovolili rozhodnúť o budúcnosti tým starším.

Niečo zmysle: "ej, hor sa sveta liberálni mládežníci, zastavme tie zlé hlúpe stareny, nech nerozhodujú o našej budúcnosti". Asi tak. Nie je vám z toho zle?

To je normálna nechutná odpudivá nenávisť voči seniorom. Keby tam niekto nasúkal obrázok Arabov, tak mu za to hrozí paragraf. Ale keď tam dá staršie dámy, tak sa na tol liberáli ohromne zabávajú. Aké pokrytecké!

POVEDZ TO DO OČÍ SVOJE MILUJÚCEJ BABIČKE!

Nech to ide ten stupidný pubertiak povedať svojej starej mamičke, keď ju nabudúce navštívi a ona mu bude starostlivo núkať žhužvanú dvacku, ktorú si odtrhla z dôchodku, aby milovanému vnúčikovi prispela na vreckové - nech jej do očí povie, ako ňou pohŕda za iný politický názor.

Svojej babičke. Svojej mamičke.

Že či ho nebude hanba fackovať? Že takto nechutne degraduje ľudí len na základe veku!

STARŠIU GENERÁCIU SI MUSÍME VÁŽIŤ - VYBUDOVALA TU VŠETKO

Prepáčte, ale takto odporne ponižovať starších ľudí je zvrátené. Naopak, mali by sme im načúvať, vážiť si ich a pýtať sa ich na rady, veď majú ďaleko viac skúseností a životnej múdrosti.

Vychovali deti, vybudovali krajinu, milovali nás a pracovali pre nás. Sú pre Slovensko neuveriteľne dôležití. A nejakí liberálni pubertiaci sa im budú vysmievať? Toto je obyčajný "generačný rasizmus". Tfuj.

Kam táto spoločnosť speje?! Aby nejaké štence, ktoré nikdy neniesli zodpovednosť za nič okrem toho, akú vetrovku si dajú na didžinu, poučovali a ponižovali staršiu generáciu, ktorá tu vybudovala všetko, čo máme? Kam spejeme, preboha?!

RAZ SA ZA SEBA BUDETE HANBIŤ, ŠTENCE!

Čo by ste s nimi chceli spraviť, liberálne štence? Postrieľať ich ako Emil? Alebo ich zbaviť občianskych práv ako správni generační fašisti?

Prestaňte s tou nenávisťou, decká. Aj vy raz budete starší a možno si spomeniete, akí ste boli hlúpi a arogantní.

A spomeňte si potom na svoju babičku, ktorá už nebude žiť, ako ste ju hejtovali po sieti len preto, že mala iný názor a chcela v spoločnosti viac tradičných hodnôt, solidarity a poriadku.

Budete sa za seba hanbiť ako psi! A ja sa za vás hanbím už dnes.


Autor / Zdroj

Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. / facebook.com

Ľuboš Blaha je slovenský politológ, filozof, marxistický resp. neomarxistický politik, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia, predseda výboru NR SR pre európske záležitosti, overovateľ Zahraničného výboru NR SR, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE). Pôsobí ako vedecký pracovník na Ústave politických vied Slovenskej akadémie vied a prednáša na Fakulte sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Pokloniť sa pamiatke našich osloboditeľov je pre našu opozíciu podľa Remišovej zlé