KDE JE SLUŠNÉ SLOVENSKO?

BOJA SA PRAVDY, LEBO SÚ LEN ČAPUTOVEJ RATLÍCI

"PREČO DNES STANKE NEVRIESKA PRED SÍDLOM PENTY?"

Len som si v Moskve preletel dennú tlač a nestačím sa čudovať:

KDE JE SLUŠNÉ SLOVENSKO?

Nikde žiadne správy o tom, že by Slušné Slovensko organizovalo protesty pred sídlom Penty. Prípadne SME-čka, čo je hlasnou trúbou tejto finančnej skupiny.

Po prevalení sms komunikácie medzi Kočnerom a Haščákom je rozhodne zaujímavé, že Slušné Slovensko je tíško-tichúčko.

PREČO DNES STANKE NEVRIESKA PRED SÍDLOM PENTY?

To nikomu nevadí, že Haščák zneužil svoje SME na to, aby robil z ľudí idiotov? To nikomu nevadí, že mohol vedieť o príprave vraždy Jána Kuciaka? Haló!

Prečo tam teraz nevrieska pavián Stanke? Prečo sa tam nedobíjajú novinári ako na akcie Smeru? Prečo nie je v bratislavských uliciach, pred sídlom Penty, rozzúrený dav? Lebo nie Fico, že?

DENNÍK N MA HEJTUJE NA KAŽDEJ DRUHEJ STRANE

V Denníku N sa meno Blaha vyskytuje prakticky na každej druhej strane. Slniečka pri hodnotení volieb nehejtujú ani tak Maroša Šefčoviča, ako skôr Ľuboša Blahu. To sa ma fakt tak boja? Veď ja som taký milý a veselý chlapec :-)

Ešte raz, detičky Ameriky, ja nekandidujem. A nebojte sa už toľko, že budem robiť antikampaň na vašu sväticu. Jediné, čo som vždy robil, je, že som hovoril pravdu.

SV. ZUZANA, PATRÓNKA SKLÁDOK

Žiaden antisemititzmus - ten ste si vymysleli vy. Žiaden hejt - to len vy chápete každú kritiku ako nenávistný útok. Ja len hovorím pravdu.

A to budem robiť aj naďalej. Robím len to, čo by ste v normálnej spoločnosti mali robiť vy - médiá. Lenže vy roky chránite svojich kandidátov, ako by ste boli jedna veľká mafia - najskôr Kisku, teraz Čaputovú.

Už len čakám, kedy bude pani Čaputová vyhlásená za svätú Zuzanu, patrónku skládok.

BOJA SA PRAVDY, LEBO SÚ LEN ČAPUTOVEJ RATLÍCI

Nerobíte to vy, a tak pravdu o tom, kto ju financuje, musím hovoriť ja.

Nie je to nič osobné, nie je to nič agresívne, proti Čaputovej ľudsky nič nemám - ale dievča je, preboha, v politike a má veľmi kontroverzné a extrémne liberálne názory. Čo čaká - že ju nikto nebude kritizovať?

Chápem, že Denník N nenapíše o Zuzanke ani krivé slóvko. On ju totiž miluje. On jej vytvára kult. Však Eset.. Ale potom nech sa nečudujú, že kritizujú iní.

Už len čakám, kedy sa Denník N premenuje na Denník Č. To nie sú noviny, to sú agitačné letáky.

Ešte raz krásny deň z Ruska, priatelia.


Autor / Zdroj

Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. / facebook.com

Ľuboš Blaha je slovenský politológ, filozof, marxistický resp. neomarxistický politik, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia, predseda výboru NR SR pre európske záležitosti, overovateľ Zahraničného výboru NR SR, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE). Pôsobí ako vedecký pracovník na Ústave politických vied Slovenskej akadémie vied a prednáša na Fakulte sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Prečo mladí aktivisti teraz nezakladajú mimovládku “Zastavme totalitu“ a nežiadajú štát o podporu?