Liberálna mafia linčuje pomocou peňťáckych médií

Liberálna mafia linčuje pomocou peňťáckych médií

"VRAJ MY SME ZLO - VRAVÍ TÁ, ČO CHCE SPÁJAŤ"

Rád by som ctenej liberálnej mafii z peňťáckych médií pripomenul, že Blaha v prezidentských voľbách nekandiduje.

PROTIBLAHOVSKÝ ŠTVORZÁPRAH

Lebo nech otvorím akékoľvek korporátne médium, odvšadiaľ vyskakuje nejaký hejt na Blahu. Namiesto toho, aby sa venovali budúcim prezidentom, oni riešia predsedu európskeho výboru. Toľká česť.

A ako vždy, antikampaň je koordinovaná. Zapojil sa celý slniečkársky štvorzáprah - Denník N, SME, Aktuality, Zomri.

Jedni hejtujú intelektuálsky, druhí primitívne, tretí psychopaticky. Ale hejtujú všetci. Čaputovej Kvarteto. Svedkovia Čaputovi.

ZAHUČALA HORA A PORODILA MYŠ

Sledujú každé moje slovo, každé video, každý status. Dokonca statusy spätne kontrolujú, analyzujú, hľadajú špinu. A nič. Sú zúfalí. Žiadnu špinu na mňa nevedia nájsť.

A tak vyšli s nejakou technickou chybou, ktorú urobil úradník na Smere pri propagácii mojich statusov. Ja vlastne ani netuším, čo riešia, ja sa venujem politike, nie IT. Ale zaujalo ma to zúfalstvo, ako veľmi sa snažia nájsť niečo proti mne a... A nakoniec vypľujú takúto hlúposť.

NEVADÍ, ŽE INÍ KRADNÚ, NAJVÄČŠÍ PROBLÉM SLOVENSKA SÚ BLAHOVE STATUSY

Ja len, že Kiska pácha daňové podvody za 300k, Čaputová od americkej liberálnej mimovládky dostane 157k, Matovič s mamičkou na Fabii akože precestuje za rok 222k, aby nemusel platiť dane a ďalší milionár Sulík raňajkuje s Kočnerom.

Ale to je v pohodke, poďme riešiť Blahove statusy, lebo - preboha - Blaha má iný názor. A ľudia sa k nemu pridávajú, aaaach, to je škandááál, to je normálne že, ehm, demokracia.

KAJAJTE SA, ROZHLAS A TA3!

Dokonca útočia na Slovenský rozhlas a TA3, že ma vôbec zavolali do relácie. Lebo však Blaha je zakázaný. Jeho meno sa v kaviarni ani nevyslovuje.

On je predsa kritik Čaputovej a to sa nesmie. Kritizuje Ameriku a nechce vojnu s Ruskom, no proste extrémista. Zavrieť ho a zahodiť kľúč, nech môžeme ďalej nerušene žiť náš americký sen.

A Jančkárova a company sa ešte kajajú, že za to nemôžu a že robili všetko preto, aby ma eliminovali, lebo áno, to je úloha moderátorov - havkať po Blahovi, aby nemohol dokončiť jedinú vetu...

A keď to nevyjde a Blaha si aj tak povie, čo chce, tak to je pre liberálnu kaviareň normálne že štátny smútok a tak.

ČO TAK SA RADŠEJ HANBIŤ ZA VAŠU DIPLOMOVKU, PANI TÓDOVÁ?

Tódová sa v hejterskom ošiali dokonca spýta prezidentských kandidátov vo verejnej debate, že či sa nehanbia za Blahu. Waw, to je fakt issue.

Témy kampane - geopolitika, školstvo, zdravotníctvo, migrácia, Blaha. Lebo odo mňa závisí osud Slovenská. Dostal som sa tematicky na roveň vojen a sociálneho štátu. Tlieskam.

Namiesto toho, aby sa niekto Tódovej spýtal, či sa nehanbí za to, že získala magisterský titul de facto podvodom s Wienkovou a jej diplomovka je na úrovni Ďura Truľa, tak ona si dovoľuje sugestívne hodnotiť ľudí, ktorí napísali viac kníh než ona v živote prečítala.

Prosím pekne - liberálna mafia. Nestranná a objektívna asi ako Al Capone. Hnus.

HALÓ, JA NEKANDIDUJEM

Milé slniečka, ja nie som v kampani. Nekandidujem. Nerobím nikomu kampaň. Nerobím proti nikomu kampaň. Iba vyjadrujem svoje názory, kontinuálne a konzistentne.

Môžte sa aj rozkrájať, no ja budem ľuďom hovoriť pravdu. Pravdu o vás. O tom, ako vás platia mimovládky z USA a rôzne špinavé finančné skupiny, aby ste klamali ľudí.

AKO SA DO HORY VOLÁ...

Čím viac budete na mňa kričať, tým viac kriku pôjde odo mňa. Čím viac ma budete hejtovať, tým expresívnejší bude môj slovník. Je to veľmi jednoduché.

Platí to aj naopak. Čím viac rešpektu ukážete ľuďom, ktorí majú plné zuby liberalizmu a stoja za mnou, ľuďom, ktorých dennodenne urážate a utláčate, tým pozitívnejšie budú moje reakcie.

ČAPUTOVEJ LIBERÁLNY DŽIHÁDIZMUS

Lenže to vy neviete - "rešpektovať" je pre vás cudzie slovo. Veď sa len kuknite na tú vašu "Pannu Orleánsku". Či Pezinskú.

Čaputová si našla zlo, proti ktorému ide bojovať s ideologickým zápaľom, aký dnes vo svete predvádzajú len džihádisti a liberáli.

Jej "zlo" je metafyzická entita priam náboženských rozmerov. Od upaľovania bosoriek v stredoveku tu nebolo také brutálne čiernobiele pomenovanie reality. Ona bojuje so zlom, ktoré je priam pekelné, diabolské, nadprirodzené. XIII. století.

VRAJ MY SME ZLO - VRAVÍ TÁ, ČO CHCE SPÁJAŤ

A kto je toto ZLO pre Svedkov Čaputových? Ste to vy. Som to ja. Sme to my. Socialisti, vlastenci, antiglobalisti, antiliberáli, skrátka, bežní pracujúci ľudia, čo nechodíme do Starbucksu, nevnucujeme každému západné hodnoty, neveríme v jedinú pravdu, v jediný pokrok, v jedinú vodkyňu či vodcu.

Sorry, že vám to hovorím takto na rovinu, slniečka - ale nezbavíte sa nás. My nikam neodchádzame.


Autor / Zdroj

Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. / facebook.com

Ľuboš Blaha je slovenský politológ, filozof, marxistický resp. neomarxistický politik, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia, predseda výboru NR SR pre európske záležitosti, overovateľ Zahraničného výboru NR SR, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE). Pôsobí ako vedecký pracovník na Ústave politických vied Slovenskej akadémie vied a prednáša na Fakulte sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Nacistickí libtardi ako Klus