Bezák sa opäť postavil za liberálnu spoločnosť!

Sklamanie z Bezáka pokračuje: Bezák sa opäť postavil za liberálnu spoločnosť!

"Bezbrehý liberalizmus pritom likviduje celé národy a súčasnú podobu spoločnosti"

Bývalý trnavský arcibiskup Bezák sa v utorok na margo slov arcibiskupa Oroscha, ktorý sa nimi vyhranil proti liberalizmu, vyjadril, že nechápe prečo kandidáti ako Čaputová a Mikloško nie sú vhodní na post prezidenta.

Z jeho obhajoby liberálnej „demokracie“ a slov, citujem: „Cirkev môže byť rada, že má televíziu, ale vzhľadom na to, že existuje v liberálnej spoločnosti, by podľa neho nemala nikomu vstupovať do svedomia“ a „Nech sa pomenuje, v čom títo kandidáti nie sú vhodní, keď sme si vybrali len dvoch z nich“ je však zjavné, že tento človek je asi skutočne zaslepený, keďže si neuvedomuje dôsledky svojej podpory liberálnej spoločnosti a ultraliberálky Čaputovej. Zaujímavé, keďže doteraz robil práve jedného z najvyšších cirkevných hodnostárov.

Tak pán Bezák, ja Vám to aspoň trošku ozrejmím: Daní kandidáti nie sú na prezidenta vhodní, pretože obaja sympatizujú s liberalizmom (a áno aj Mikloško povedal, že ho stretnutia s liberálmi obohacujú). Jeden z nich (Čaputová) je kovaný ultraliberál financovaný okrem digitálnej a mediálnej oligarchie aj z peňazí z USA, ktorý by Slovensko nielenže hlbšie zapredal Západu, konieckoncov sama sa neustále profiluje ako euroatlantický kandidát, ale by aj na územie SR pretláčal zvrátené liberálne ideológie ako multikulturalizmus, LGBT, gender atď. A druhý (Mikloško), okrem toho, že dlhodobo pôsobí v KDH, je zase človekom, ktorý hlasoval proti vzniku samostatnej Slovenskej republiky, resp. proti prijatiu Ústavy SR!

Tak takíto ľudia sa majú podľa Vás pán Bezák stať prezidentom SR? To ako naozaj? Prestaňte už byť naivný a otvorte konečne oči! Ja osobne dlhodobo vystupuje proti zasahovaniu cirkvi do politiky, no pokladám za správne a dôležité, aby sa aj starší ľudia či ľudia, ktorí nemajú toľko času a možností dohľadať si pravdu, dostali k relevantným informáciám a mohli si tak urobiť názor na to, kto jednotliví kandidáti na prezidenta skutočne sú. A nevidím problém v tom, prečo by tieto informácie nemohli ľudia dostať napr. aj na sv. omšiach. Pravda je totiž len jedna a má ju v spoločnosti právo šíriť každý akýmkoľvek spôsobom. Výhrady k danej kázni pána Oroscha však mám aj ja, chýbal mi tam totiž ešte niekto, kto tam mal byť silno spomenutý – eurohujer Šefčovič, ktorý je v podstate dvojičkou Čaputovej no dosadenou z opačnej strany politického spektra!

Priatelia, žijeme v dôležitých, ba priam revolučných časoch. V časoch, kedy má nielen cirkev, ale aj každý skutočný štátnik, politik a každý rozumný človek povinnosť vyhraniť sa voči liberálnemu zlu ako aj proti ľuďom, ktorí ho vo veľkom pretláčajú a šíria! Je to pre existenciu súčasnej podoby Slovenska a slovenskej spoločnosti extrémne dôležité! A bohužiaľ medzi takých ľudí začal pravdepodobne patriť aj bývalý arcibiskup Bezák. Či vedome alebo nevedome, ťažko posúdiť. Každopádne je smutné, že človek, ktorý niekedy bránil základné kresťanské, tradičné, rodinné, morálne a etické hodnoty teraz podporuje ľudí, ktorí ich majú v pláne takmer úplne rozložiť. Tu teda teraz nejde o cirkev ani osobu Bezáka, ale o zachovanie súčasnej podoby SR, ktorá by sa po obsadení hlavných štátnych postov ultraliberálmi dostala do skutočného ohrozenia. Nad tým sa treba naozaj hlboko zamyslieť a podľa toho sa aj vo všetkých najbližších voľbách zariadiť…


Autor / Zdroj

Martin Bago / hlavnespravy.sk

Martin Bago pôsobí ako blogger.


Hra na pandémiu je veľmi nedôstojné divadlo.