Novinár zo sme priznáva, že liberálne médiá manipulujú

Novinár zo sme priznáva, že liberálne médiá manipulujú

"FACKA PRE LIBERÁLNYCH POLITIKOV"

Tak toto by som nečakal. Toto je veľké. Neuveriteľné priznanie redaktora SME o tom, ako fungujú liberálne médiá. Čítajte a šírte, prosím!

NOVINÁR ZO SME PRIZNÁVA, ŽE LIBERÁLNE MÉDIÁ MANIPULUJÚ

Už zjavne praskajú nervy aj penťáckym a eseťáckym novinárom. Matúš Ritomský opísal svoje znechutenie nad tým, ako sa zneužíva kauza Kočnerovej komunikácie. Naložil svojim kolegom novinárom aj liberálnym politikom.

Pritom priznal, že sám patrí do tejto "bubliny", ktorá chce za každú cenu zničiť Fica. Ale vraj toto je už cez čiaru.

Citujem Ritomského:

"Obávam sa, že teraz je to práve tá „naša“ strana, bublina, časť politického spektra, či ako to presne nazvať, ktorá sa oddáva prílišnému prívalu emócií, skĺzava k manipuláciám a konšpiračnému mysleniu. Je totiž jasné, že Kočner je človek, ktorému sa nedá veriť a veriť sa mu nedá o to viac, keď sa v súkromí naparuje pred svojou hlúpučkou „asistentkou“."

FACKA PRE LIBERÁLNYCH POLITIKOV

V ďalšej časti svojho priznania Ritomský prefackáva politikov ako Truban či Kiska, ktorí demagogicky hovoria o "Kočnerovej generácii politikov" - opäť citujem:

"Kočner sa vykresľuje ako človek, ktorý ovládal celé Slovensko a ťahal zo zákulisia politikov za nitky, jeho komunikácia sa vydáva za najlepší opis reality na Slovensku. Nemyslím si to. Jeho komunikácia vytvára obraz predovšetkým o jeho vlastnej osobnosti, o absencii morálky a citov, o nenažranosti jeho ega a často aj strate reálneho obrazu o vlastnej moci a vôbec o svete okolo neho."

RITOMSKÝ ODMIETA LIBERÁLNE KONŠPIRÁCIE O KOČNEROVOM VPLYVE NA VLÁDU

Ritomský potvrdzuje, že Kočner v skutočnosti nemal na vládu žiaden vplyv:

"Kočner nedokázal vybaviť ani zaregistrovanie vlastnej politickej strany, nedokázal zabrániť svojmu obvineniu, zatknutiu, nedokáže sa dostať z väzenia. Jeho príbehy o tom, ako zabránil na Maledivách pádu vlády sú nedôveryhodné a chýbajú dôkazy (Bugár mal dosť vlastných dôvodov prečo nepoložiť vládu, plus sú tu svedectvá zo strany Most-Hid, ktoré nepodporujú Kočnerove chvastanie), jeho vplyv na politikov, ktorým sa rád oháňal nebol doposiaľ dostatočne preukázaný a overený z nezávislých zdrojov."

DENNÍK N A SME SÚ KONŠPIRAČNÉ MÉDIÁ - HOVORÍ TO O NICH ICH VLASTNÝ ČLOVEK!

Ešte raz - toto všetko nepíšu politici Smeru či nejaké alternatívne médiá. Toto všetko píše redaktor denníka SME, ktorý sa vyznáva, že nenávidí Fica a chce ho zničiť. No ako píše - takto nie. Toto už je aj naňho moc.

A dôvod, prečo odmieta takúto špinavú "žurnalistiku" - je to strach o seba:

"Ale potom príde obava, čo to urobí s nami, ak použijeme túto zbraň, ak na slovách nedôveryhodného a morálne skazeného človeka postavíme svoj boj proti Ficovi a politickej kultúre, ktorú stvoril. Obávam sa, že na chvíľu to môže byť účinná stratégia, ale skôr či neskôr sa to vráti ako bumerang. Lebo ak v tejto krajine vidím ešte niečo nebezpečnejšie a hrozivejšie, ako je Fico a jeho spôsob vládnutia, tak je to deštruktívna sila konšpiračného myslenia, emocionálnej hystérie, tupej propagandy a účelového narábania s faktami."

LIBERÁLNE MÉDIÁ VRAJ ŠÍRIA KONŠPIRAČNÉ MYSLENIE, HYSTÉRIU, TUPÚ PROPAGANDU A ÚČELOVÉ NARÁBANIE S FAKTAMI!

Priatelia, málokedy citujem liberálnych novinárov, ktorí píšu pre spolitizované plátky, ovládané oligarchami z ESET-u či Penty. Ale teraz som musel.

Pretože Ritomský je krásny dôkaz toho, aká skazená a nemorálna je liberálna kaviareň. Ako všetkým naokolo vyčítajú konšpiračné teórie, ale sami proti Smeru živia konšpirácie, hystériu, tupú propagandu a účelové narábanie s faktami.

Robili to pri talianskej stope, ktorú si vymysleli, aby povalili vládu. A robia to zas, keď z Kočnera robia etalón dôveryhodnosti. Budú to robiť stále - sú za to platení.

A ich vlastný človek Ritomský ich verejne odhalil.

BOL BEBLAVÝ NA VÝPLATNEJ PÁSKE KOČNERA?

Každý z nich vie, že keby sme verili Kočnerovi všetko, čo kedy povedal, tak by z toho v prvom rade vyplývalo, že nemá s vraždou Kuciaka nič spoločné. Veď to predsa sám tvrdí!

Kočner napríklad tvrdil, že financoval SDKÚ. V roku 2010. V čase, keď tam pôsobil Beblavý. Tak čo - uveríme mu? Lebo ak áno, potom bol v podstate Beblavý ako politik SDKÚ na výplatnej páske Kočnera.

A potom celkom vtipne pôsobí, keď sa Mirko pred kamerami naparuje, ako ide bojovať proti "Kočnerovej generácii politikov". Nuž, ja neviem o tom, že by Kočner platil nejakého politika okrem bývalej straničky tuná Mirka Beblavého ;-)

DOSTALA SAS 5 MILIÓNOV V IGELITKE?

Inde Kočner tvrdí, že SaS dostala od vlastníka Penty 5 miliónov v igelitke.

Ehm, a to teda Kočner o SaS-ke reálne niečo vedel, keď sa tajne stretával so Sulíkom a ten si u neho nechával lustrovať svojich vlastných straníckych kolegov.

KEĎ SA ZVEREJŇOVALA KOMUNIKÁCIA NOVINÁROV, TAK NOVINÁRI LAMENTOVALI - DNES TLIESKAJÚ!

Kočner dokazoval aj to, že novinárka JOJ má dieťa s Lipšicovým politickým pešiakom Grendelom. Tak čo - má?

S Grendelom si podporné sms-ky písala aj Tódová. Kočner preukázal prepojenie Tódovej na Lipšica. Tak čo - je Tódová iba predĺžená ruka pravicových politikov?

Pamätáte kauzu zverejnenia komunikácie medzi novinármi a opozičnými politikmi. Vtedy novinári pobúrene kričali, že ako niekto môže používať ich komunikáciu, ktorú zverejnil Kočner. A dnes robia to isté. A tvária sa, že je to vrchol dobrých mravov. Aké pokrytecké!

KOČNER JE DIEŤA PRAVICE

Keby sme Kočnerovi verili všetko, čo kedy natáral, zistili by sme, že je nacucnutý na pravicu ako teliatko na kravičku. Je prepojený s denníkom SME, s politikmi SDKÚ, a teda aj dnešnej PS/Spolu, je napojený na SaS a teda aj dnešnú liberálnu opozíciu - je proste dieťaťom pravice.

Toto všetko sa dá vyčítať z Kočnerových výrokov. A Ritomský to vie. A preto siaha na ručnú brzdu. A varuje svojich novinárskych kumpánov, aby prestali s konšpiráciami, hystériou a propagandou proti Smeru, lebo sa im to škaredo vráti.

Ešte nikdy si liberálne médiá nedali až takýto vlastný gól. Ritomský ich prefackal zľava-sprava. Ich vlastný človek.Zosypal sa. Nevydržal to - poukázal na to, akí sú liberálni novinári špinavci.

Slúžia Esetu, slúžia Pente a hádžu špinu na Smer. A je im jedno, aké prostriedky použijú.

TEMNÁ PRAVDA O ESEŤÁCKYCH MÉDIÁCH - ŠÍRTE TO PROSÍM!

Ďakujeme za toto svedectvo, pán Ritomský. Buďte si istý, že teraz vás budú vaši kolegovia podozrievať, že aj vás platí Kočner.

Alebo že vlastne ani neexistujete a ste len falošný účet zo Súmračnej.

Alebo vás kúpil Putin.

Niečo si už nájdu. Lebo konečne zaznela pravda od liberálneho novinára. Temná pravda o fungovaní slovenských médií.

Prosím, šírte to, priatelia, nech aj deti hamburgerov pochopia, ako im klamú Denník N, SME, Aktuality a ďalšie korporátne médiá. Robia z nich idiotov. A teraz sa im to vrátilo ako bumerang. Riadna šupa!


Autor / Zdroj

Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. / facebook.com

Ľuboš Blaha je slovenský politológ, filozof, marxistický resp. neomarxistický politik, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia, predseda výboru NR SR pre európske záležitosti, overovateľ Zahraničného výboru NR SR, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE). Pôsobí ako vedecký pracovník na Ústave politických vied Slovenskej akadémie vied a prednáša na Fakulte sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Najdôležitejším odkazom volieb je, že liberalizmus dostal takú cez pysk, že sa z toho tak skoro nespamätá. Povedať to odľahčene – Soros dostal v týchto voľbách K.O.