Len aby sa nezabudlo, kto pomáhal Kočnerovi

Ohavná spolupráca konšpiračného SME na vražde Jána A Martiny

"Ľutujú čo spáchali, či ďalej tancujú na hroboch?"

Ja len, či rozumiem správne tej postupnosti.

PRÍBEH JEDNEJ VRAŽDY

1. Kočner písal majiteľovi SME Haščákovi z Penty sms-ku, že pracuje na "odj**aní čuráka". Haščák mu na to odpísal, že si povedia viac osobne.

2. Haščák zjavne Kočnerovi na osobnom stretnutí jeho plán nevyhovoril. Predpokladám, že sa teraz bude obhajovať tým, že pochopil Kočnerovu sms ako túžbu kamoša Mariána po transexuálnej premene. A SME bude samozrejme písať, že transexualita je cool a že vo co gou.

3. Nasleduje brutálna poprava novinára Kuciaka a jeho snúbenice.

4. Okamžite po prevalení vraždy sa v médiách objaví správa, že Kočner sa Kuciakovi vyhrážal. Pre Kočnera to vyzerá zle-nedobre.

5. V tej chvíli nastupuje liberálna mafia zo SME. Haščákov zamestnanec Tom Nicholson si vymyslí taliansku stopu, ktorá zachraňuje Kočnera a odvráti pozornosť celej verejnosti na konšpiračnú teóriu, že vo vražde Kuciaka mala prsty vláda.

6. Výdatne asistuje Nicholsonova bývalá manželka, poslankyňa Lucia Nicholsonová, ktorá svojimi nezmyselnými obvineniami a šírením protivládneho hejtu takisto odkláňa pozornosť od Kočnera.

7. Začína sa majdan.

8. Ešte raz pripomínam, že je to denník SME, ktorý spúšťa kampaň na odvrátenie pozornosti od Kočnera. Ten denník SME, ktorý je vo vlastníctve skupiny Penta, a teda Jaroslava Haščáka. Toho Haščáka, ktorý vedel o Kočnerovej "transexuálnej operácii".

9. Kvôli hystérii, ktorú vyvolal denník SME s pomocou spriaznených médií, liberálnych mimovládok, opozície a prezidenta, odstupuje premiér a viacerí ministri.

10. To je tá fáza, kedy sa Kočner doma rehlí ako prasa. A ďakuje Bohu za SME. Možno kamošovi Haščákovi aj bonboniéru poslal, to zatiaľ nevieme.

11. Na námestiach pod taktovkou paviána Stankeho vrieskajú zmanipulované decká, že treba zavrieť Fica a ďalších politikov Smeru. Lebo ich vyhecovalo mediálne impérium Penty.

12. Pre Kočnera to v tejto fáze vyzerá skvele. Padá Ficova vláda, Kiska mu robí užitočného idiota. A Marián s Jarkom azda plánujú peknú dovolenku pri mori. Kočner už pripravuje fešný člnok a zadúša sa smiechom na tom, ako SME oblbuje verejnosť.

13. Mediálne impérium Penty ďalej útočí na políciu a živí konšpiračné teórie o talianskej stope. Medzitým ale polícia usilovne pracuje a jej prácu sa nedarí prekaziť, hoci penťácke médiá každodenne útočia na políciu a Kiska dokonca označí štát za mafiánsky.

14. Napriek hejtu penťáckych médií polícia ide po krku Kočnerovi. Dochádza k zatknutiu, čo zjavne prekazilo plány liberálnej mafie. Plán nevyšiel.

15. Kočnerov poskok Tóth si v tejto fáze píše s Haščákovým poskokom Martinom Dankom. Ten ho upokojuje. Vo chvíli, kedy objednávateľka vraždy ukáže prstom na Haščáka, jeho poskok rozohráva spravodajskú hru, aby obvinenie oslabil.

JE DO VRAŽDY ZAPOJENÝ DENNÍK SME?

Po tomto celom vývoji sa dostávame k dnešku. Kočner je obvinený, že si objednal vraždu Kuciaka. Čím sa definitívne potvrdzuje, že neexistoval jediný dôvod na to, aby odstúpil premiér Fico.

Zato sa ukazuje, že do vraždy môže byť zapojený aj denník SME. Haščákov denník. Ten denník, ktorý vytvoril neuveriteľnú antikampaň proti Ficovi a pomohol tak Kočnerovi unikať spravodlivosti.

ONI KRYLI VRAHA, KÝM MY SME VRAHA CHYTALI

Denník SME ďalej veselo komentuje dianie a tvári sa, ako je All for Jan. Predpokladám, že vlastník SME-čka Haščák chodí s odznačikom All for Jan aj do postele.

Denník SME ďalej veselo hejtuje Fica a Smer.

Denník SME: Beáta Balogová, Jakub Filo, Tom Nicholson, Peter Schutz, Zuzana Kepplová, Zuzana Kovačič Hanzelová, Peter Valovič, Michal Havran a ďalší "slušní Slováci". Vivat liberalizmus.

Len aby sa nezabudlo, kto pomáhal Kočnerovi. A kto pátral po vrahovi Kuciaka.

Ja nechcem rýpať, ale aký je to pocit, drahá redakcia SME? Pozrite sa, čo ste spáchali.


Autor / Zdroj

Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. / facebook.com

Ľuboš Blaha je slovenský politológ, filozof, marxistický resp. neomarxistický politik, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia, predseda výboru NR SR pre európske záležitosti, overovateľ Zahraničného výboru NR SR, vedúci Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE). Pôsobí ako vedecký pracovník na Ústave politických vied Slovenskej akadémie vied a prednáša na Fakulte sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Ak nebudú agresívni neoliberáli postavení mimo zákon, do pár rokov nám tu vyrastie generácia kompletných psychopatov, ktorí budú po uliciach strieľať ľudí ako Breivik

NA DVERE KLOPE
LIBERÁLNA
TOTALITA

LIBERÁLNA
MAFIA
LINČUJE

NEOLIBERÁLNI
POLITRUKOVIA
ATAKUJÚ

PRERAZILI
DNO
PROTISLOVENSKOSTI

OHAVNÁ
SPOLUPRÁCA
NA VRAŽDE